Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hallgatói munkaszerződés...

Hallgatói munkaszerződés mellett 8 órás munka?

Figyelt kérdés

Azon a helyemen, ahol a szakdolgozatomat írtam, hallgatói munkaszerződést írtunk, amely szerint heti 10 órát kell dolgoznom. A szerződés január 31-ig szól. A szakdolgozati helyemmel nem hosszabbítjuk meg a szerződést, nem vesznek fel teljes állásba.

Lenne egy munkahely azonban, ahova felvennének rögtön teljes állásba, azonban azt szeretnék, hogy jan. 27-én kezdjek.

Lehetséges-e, hogy hallgatói munkaszerződés mellett másik hellyel szerződjek le teljes állásban?

Ha lehet, jogszabályt is idézzetek!


Minden segítséget köszönök!



2015. jan. 9. 20:21
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia

Én szakiskolába járok, mi heti 40 órát dolgozunk tanulói szerződéssel, az elméletileg nem zárja ki hogy dolgozz (legalábbis az osztályból ketten négy órában, én nyolc órában dolgozom)

2015. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%
Jogilag semmi akadálya, annyi helyen dolgozol egyszerre, ahány helyen csak akarsz. Az egymást fedő négy munkanapra kell csak megszervezni, hogy a munkaidő ne üsse egymást. Esetleg a mostani helyen megbeszélheted, hogy inkább kicsit besűrítenéd a munkaidőt, és akkor 27-től már szabad vagy.
2015. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!