Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mérnökinformatikusként milyen...

Mérnökinformatikusként milyen állásokat tölthetek be? Milyen céget lehet létrehozni?

Figyelt kérdés
Mesterképzést is elvégezném.
2015. jan. 19. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom lehetsz villanyszerelő is.
2015. jan. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet bizony, meg tescós árufeltöltő is.
2015. jan. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jo nagy baromsagokat irtak az előző hozzászólók, a mérnökinfósok is tanulnak programozast, legyel fejleszto
2015. jan. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"jo nagy baromsagokat irtak az előző hozzászólók"


Több olyant is ismertem, aki diplomával nem tudtak elhelyezkedni programozóként, mert a papír vagy szigorúan az egyetemen leadott tananyag amit bevágsz vizsgára, aztán ha nem foglalkozol vele, elfelejtesz, nem elég.

2015. jan. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az tény hogy nem elég, igazából csak a minimális kezdeti lökést adja meg, ha nem foglalkozik vele az ember vagy mar egyetem mellett nem csinal hobbiprojekteket vagy nem dolgozik vhol ugy tenyleg nehezebb. mondjuk vannak azert gyakornoki allasok, nem is olyan keves, elni kell a lehetosegekkel es akkor nem lesz baj
2015. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!