Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ahol önéletrajzban kérnek...

Ahol önéletrajzban kérnek bérigényt, oda azt a legkisebb összeget kérik, amennyiért még elvállalod a munkát? Vagy lehet többet is irni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az igenyeidet ird meg, maximum nem talalkoznak a munkaadoeval. Magaddal ne tolj ki meg azelott, hogy meghallottad volna az ajanlatukat...
2015. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az igényem nem annyi lenne,mint amennyit manapság fizetésbe adnak...Nyilván nem akarok annyit irni,amennyi nem reális nekik,mert gondolom akkor fel se vesznek... Ezért félek sokat irni,de kevsebbet se akarok,mint amennyit ők adnának. De azt meg nem tudom előre....
2015. jan. 22. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Ahol pár soros álláshirdetésre már bérigényt kérnek, ott olcsójánost keresnek.

Soxor azt se tudni ki a hirdető cég, mi lenne a pontos feladat, hol van...stb, de már bérigényt kér...

2015. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Bérigény: amennyiért még elvállalnád +10%

Én titkárnőt szoktam keresni (általában 2 nap alatt van 100 jelentkező) - ha valaki 80-as bérigényt ír be, azzal érdemes foglalkozni (100-at szoktam fizetni), ha valaki 150-et igényel, annak vissza se írok.


Ha valakinek derogál, hogy egy alap munkát 1.5*-es ár alatt nem vállal el, az már a hozzáállásáról is elárul valamit...

2015. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!