Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki fognak rúgni? Elrontottam...

Ki fognak rúgni? Elrontottam egy dolgot.

Figyelt kérdés

Étteremben vagyok diszpécser, egész nap veszem fel a rendeléseket telefonon, és Online. Facebookon is lehet kaját rendelni...na most. Tegnap a nagy hajtásban nem vettem észre, hogy Facebookon rendeltek, és 2 óra múlva írt az illető, hogy már tárgytalan. Most rettegek, hogy kirúgnak. Holnap lesz az ötödik napom. Amúgy egész jól megy. Mit tegyek??

20L



2015. jan. 22. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1 hibától még nem fognak kirúgni, de ne csinálj rendszert belőle. Minél több panasz érkezik, annál rosszabb lesz neked. Legközelebb figyelj jobban.
2015. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyitől kirúgnák az embert, már senki sem dolgozna sehol. :)

Küldjetek nekik egy pizzát (vagy valamit, ami a profilotok) bocsánatkérés címén (ezt lehet, hogy neked kell fizetni), és ennyi.

Bárkivel előfordulhat!

2015. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem merek kb bemenni dolgozni...
2015. jan. 22. 22:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon szigorúan vesznek mindent, ami az üzlettel kapcsolatos. Szoktak néha nyaggatni, de mindig mondja a főnök, hogy csak azért, hogy egyre jobban belejöjjek. Viszont ezért kb biztos, hogy ki fognak rúgni, rettegek az egésztől.
2015. jan. 22. 22:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem jó a hozzállásod!


Nem szabad ennyire parázni. Már csak azért sem, mert ha ki akarnak rúgni, akkor ki is fognak. És utánad vagy még 15 embert, mert ennyit minden kezdő hibázik, nincs ebben semmi különös, gondolom, ezt a főnököd is tudja.:)

2015. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most rontasz el mindent a hisztivel.
2015. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!