Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elrontottam az életemet? 17/F

Elrontottam az életemet? 17/F

Figyelt kérdés
Egy olyan szakmát választottam amit nem szeretek,ha végzek az iskolával,van még egy évem aztán vizsgázom.Nem tudom mi az amit szívesen csinálnék,a munkával nincsen semmi bajom bírok keményen dolgozni.

2014. dec. 14. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem rontottad el, 17 évesen tiéd a világ.


Dolgozz 2-3 évet különböző helyeken, közben tanulj nyelvet, és ha tudod mit szeretnél akkor tanulhatsz annak megfelelően.

2014. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor én mit mondjak, nekem 3 szakmám van, mind a 3-mal mellényúltam. Utóbbi 2ért még hülye módon fizettem is nagy összeget.
2014. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mi az a 3 szakma?
2014. dec. 14. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogy rontottad el...


Mi az ami érdekel? A videózás? Párezer ft-ért lehet venni kamerállványt. Vágóprogramhoz meg van magyar tanuló videó is.

2014. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hagyjad már hogy elrontottad. Dehogy rontottad el.


Én 23 évesen váltottam pályát, mert az egyetem után rájöttem, hogy mekkra marhaságot tanultam. Elvégeztem estin egy másikat, most az új területen dolgozom. Imádom és sokkal jobban keresek mint ha maradtam volna az első opciónál.


Előtted az élet, sőt még előttem is.

2014. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hagyom itt ezt az iskolát,nagy hülyeség lenne.Ha letettem a vizsgát akkor megyek érettségizni.Talán ezidő alatt eltudom dönteni mi legyek.De félek.
2015. febr. 19. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!