Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azt mondja ő nem hibás, pedig...

Azt mondja ő nem hibás, pedig szerintem az. Nektek mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2 hónapja nincsen munkám,most lett volna lehetőségem menni külföldre,elég biztosnak tűnt a dolog.Erre a hónapra 50 ezer ft-unk lett volna még,már minden bevan fizetve a hütő is felvan töltve kajával,ami a következő fietség elég lett volna.Az utam 30 ezer ft lett volna,de ezzel lehet megoldódott volna a problémánk.Erre ő jön azzal,hogy majd nem marad pénzünk,meg 10 ezer ft marad majd csak erre a 1.5 hétre.Mondom ha én meg sem probálom,akkor semmi nem marad,így legalább itt a lehetőség,hogy jól keressek és legyen pénzünk.Amilyen lelkes voltam,annyira el is ment a kedvem,leliismeret furdolást keltett bennem,egészen addig mondta ezt a pénzt dolgot.Nem fogta fel,hogy ezen a jövőnk múlik és az,hogy kb 400 ezer ft-ot keressek.De bezzeg,hogy nem dolgozok neki az nem tetszik,de amikor itt a lehetőség nem támogat,inkább lehúz és ilyeneket vág a fejemhez,elötte cirkuszol,teljesen felhúzza az agyam.Oly annyira összevesztünk,hogy nem tudtam elmenni,semmit nem aludtam éjszaka,kellett volna vagy 9 órát utaznom.Miért kell ezt csinálni?A jövőm a jövőnk múlt ezen a ku..rva munkán.
2015. jan. 26. 17:02
1 2
 11/20 Költőnő? ***** válasza:
86%
más az h lelkiismeretesen megvitatod a dolgokat a pároddal és megint más, h felülsz a hisztijének. Itt ez utóbbi történt.
2015. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Kedves költönő.Tudom már rájöttem,mint írtam a hibákból tanul az ember,akaratosabbnak kell lennem.Ezen a téren van mit fejődnöm.Mert így mindig csak kifognak használni.Tisztában vagyok vele.

A kérdés,hogyan tudom ezt fejleszteni,hogy szánjak,bánjak meg mindig embereket.

Na a következő kérdésem már meg is van.Kiváncsi vagyok,milyen válaszok jönnek majd rá.

2015. jan. 26. 17:48
 13/20 A kérdező kommentje:
*hogy ne szánjak
2015. jan. 26. 17:48
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha sikerült volna,hogy mentél volna ki dolgozni?Miből kajáltál volna egy hónapig amíg nem kapsz fizetést?150-200 e ft nélkül el sem szabad indulni.
2015. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Költőnő? ***** válasza:
31%
hát sztem emberismeret kell hozzá. Nagyon levágós tud lenni, amikor vmi reális, érdemes komolyan venni v ha csak műbalhé. Mondjuk vhogy azt se árt kezelni főleg ha közeli az illető, de ez sztem megint egyénfüggő.
2015. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Szia!

Ha hagyod magad egy ilyen hisztis embertől irányítani, akkor mi mit tehetnénk érted? Semmit. Ahogy már más is megírta előttem: Ha azt mondja, ugorj kútba, akkor odaugrasz? Ez a hisztérika csak irányítani akar téged, sz.ik rá, hogy neked mi lenne a jó, te meg hagyod.

2015. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Tudnom kellett volna?Sehol nem írtad,hogy szakács vagy.Csak azt,hogy munkanélküli vagy,egy kanyi filléred nincs,és így akarsz elindulni kintre dolgozni.Akkor pedig vágj bele,minden megvan hozzá,pénz,idő,nagy pofa.Hajrá.
2015. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%

Annak ellenére, hogy sokan oltanak, hogy a te felelősséged is (amit ahogy írod már te is megérted) én azért átérzem a helyzetedet. Rossz érzés lehet, hogy az, akitől támogatást várnál önzősködik és megnehezíti a dolgod.


Másfelől ez egy remek alkalom, hogy jobbá tedd a kapcsolatodat. Itt a lehetőség átbeszélni. Ha a végén is úgy látja, hogy ő mindent jól csinált és nincs benne felelőssége, akkor érdemes dobbantani, mert ilyen kapcsolatnak nincs jövője (illetve lehet, ha te leszel az alárendelt aki tesz mindent amit a másik mond).

2015. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Valószínű nem igazán stabil a kapcsolatotok. Sztem azon aggódott,hogy elakarod vinni az ő 30.000 ft-ját.Nem biztos abban,hogy ha kimész dolgozni,nem dobod-e őt.
2015. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jaj emberek! Ítélkezni azért tudok, de ha szeretnétek valakit úgy igazán, aki a párotok akkor tudna rátok is hatni. Valahol meg is lehet őt érteni, hogy visszafordult. Viszont én így kívülállóként azt érzem ebből a történetből, hogy az a nő nagyon féltékeny, irigy típus lehet. Lehet fél attól, ha a párja távol lesz tőle, megcsalja, vagy elhagyja és esetleg ki is költözik, mert ügye "az ördög sosem alszik". meg értem mind a kettőjüket, a nő nem volt erre igazán lelkileg felkészülve, talán titokban nem is hitt abban hogy össze jön bármi kinti munka. Ez csak tipp a részemről. Ebben az ügyben szerintem mind a ketten hibásak vagytok, mert nem beszéltétek át jól a dolgokat, vagy nem ismeritek eléggé még egymást, mert gondolom erre a hisztis reagálásra te nem számítottál, ő meg arra nem számított, hogy valóban ki fogsz menni. Hol van a bizalom?
2015. jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!