Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Prohuman kft budapest 14 ker...

Jackson666 kérdése:

Prohuman kft budapest 14 ker hungária krt. Ki volt már ott állásinterjun és mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Én most voltam és elmondott az interjuztató részletesen mindent az állásról volt 1.2 kérdése aztán mondta hogy elküldi a jelentkezésem a partnercégnek és akkor majd oda is kell menjek interjura.azt mondta majd hivnak. Ki volt igy és mennyi idő után hivták? megbizhatóak? Véleményejet kérek.
2015. jan. 30. 10:42
 1/3 anonim válasza:

Én voltam nemrég.

Interjú után, még aznap visszahívott a partnercég, másnap már oda mentem interjúra.

Azóta viszont semmi válasz.

Ilyen munkaerő-kölcsönző cégen keresztül csak akkor vállalj munkát, ha tényleg nagyon nincs más.

Alacsony keresetek vannak többnyire, 12 éve kerestem annyit, amit itt a legtöbb munkáért ajánlanak.

2015. jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig egész jó fizetést ajánlottak nagy összegű kafetériával.
2015. jan. 30. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek: ők nem csak munkaerő kölcsönzéssel foglalkoznak, hanem fejvadász cég is egyben. Nekem is normális(kb átlagos) fizetést és cafeteriat ígértek egy munkára, és persze ők csak közvetítők. Nem náluk kéne dolgozni, csak segítik a munkaadókat, hogy dolgozókat találjanak - mint ahogy az összes többi fejvadász cég is.
2015. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!