Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkában titeket is...

Diákmunkában titeket is hazaküldtek a Tescóból, ha túl lassan töltöttétek fel a polcokat?

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
En nem dolgoztam diakmunkaskent Tesconal, ha dolgoztam volna, gyorsan toltottem volna fel a polcokat. Remelem segitettem.
2015. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Fél év alatt egyetlen egyszer láttam olyat, hogy diákot hazaküldtek. De vele nem az volt a baj, hogy lassan töltött, hanem az, hogy egy elkényeztetett kis görcs volt, aki 30 percig csak lézengett, aztán amikor feladatot kapott kikérte magának, hogy ő "lemossa ezeket a retkes polcokat, ilyet ő nem csinál". Akkor mondtuk, hogy mindegy, menjen töltse fel a konzerveket. Erre lekezdett üvöltözni és hisztizve toporzékolni az osztályvezetőnek (50 kilós, amúgy tök aranyos és normális hölgy). Akkor zavartuk haza a francba.
2015. febr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálam az volt, hogy kihoztam egy kocsit és ha 1 óránál tovább tartott, amíg kipakoltam azmár bajnak számított, mert tertermék, és romlandó, kiolvad, csak 4 sorban kellett azokat szétdobálni, mert külön a tej, terföl, utána a sajtok, joghurtok 2 oldalt, és aztán a szalámik, felvágottak.
2015. febr. 1. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Akkor jól seggbe kéne rúgni az áruházat is, mert erre nem egy órád van, hanem 20 perced.


Más részről ilyenkor komissiózni kell a kocsit, nem ész nélkül kihúzni 4 sornyi árut! hanem egy másik kocsira le kell szedni azokat, amik egy sorba vannak, kiviszed, kitöltöd és fordulsz!

2015. febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

most téged tényleg hazaküldtek? :s

megértem ha a hisztiseket hazaküldik, de szerintem aki csinálja, próbálja csinálni, azt nem küldhetik haza, feltéve ha már ott dolgozik 1 hónapja, de még mindig nem mutatott javulást mondjuk az első alkalom óta.

2015. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!