Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért mondják az emberek,...

Miért mondják az emberek, hogy a pénz nem boldogît amikor ez nagyon nem igaz?

Figyelt kérdés
Ezer okot tudnék mondani, hogy miért tesz boldoggá a pénz. A mondás így lenne helyes: 'A pénz boldogît, csak nem ad meg mindent.'

2015. febr. 4. 10:31
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Látom nem érted a mondat mögöttes tartalmát okoska.

Menjél el egyszer egy belvárosi szórakozó helyre és sasolj,meg,nézzél szét egyszer egy Audiba milyen nő ül a csávó mellett vagy egyszer menjél el egy prémium boltba vagy hotelbe.

És rájössz talán.Minden zseton,ezt fogadd el.

2015. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Pénz egyenlô lehetôség egyenlô szabadság. A szabadság pedig k..jó ;)
2015. febr. 4. 17:19
 23/42 anonim ***** válasza:
Igy van kerdezo,a penz és az egeszseg a vilag let legfontosabb és legjobb dolga,aki szerint nem az menjen fel a netre és nezzen meg egy penthouse lakast,nezzen meg egy fullos nôt,egy szép Bömöst,ez mind mind pénz,vagy a Wall Street farkasàt nézze meg,jobbat mondok menjen fel az Istenhegyre,én majdnem infarktust kaptam,full full kecók verdàk bomba nôk,ennyi.
2015. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Es ez mind nem er lofaxt sem, mert ez sem boldogit. Kiveve ha az ember 80as IQval rendelkezo egysegsugaru gyoker. Akkor talan.
2015. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
88%

Hmmm utolsó te nagyon okos és sikeres lehetsz.

Akkor Donald Trumph,Kiyosaki,a sok sikeres ember aki tud elni és elvezi az eletet az gyoker.

Gratulalok,jobb egy panelba rohadni egy szar tragacsot vezetni meg kempigezni elected vegeig.Bravo

2015. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Pénz? Mit csinál a pénz? Boldogít, sokkal jobb milliárdosnak lenni, mint szegénynek Bhutánban, vagy éppen Debrecenben. Kedvenc idézetem a Tőzsdecápák című filmből:


"A lakosság 1%-áé az ország fele vagyona. Öt billió dollár. Egyharmada kemény munkából, kétharmada örökségből, kamatos kamat, özvegynek és idióta utódnak, és abból, amit én csinálok: tőzsde és ingatlan spekuláció. Lószar. Az amerikaiak 90%-ának nincs vagyona. Nem alkotok semmit. Birtokolok. Mi döntjük el, haver. A híreket, a háborút, a békét, éhséget, káoszt, a gémkapocs árát. Kihúzzuk a nyulat a kalapból, s a többség értetlenül bámul. Nem lehetsz oly naiv, hogy azt hiszed, demokráciában élünk, Buddy. Ez a szabadpiac, és a része vagy."

2015. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

igen, okos vagyok es sikeres, es tobbet keresek egy honapban mint az ide irogatok tobbsege egy ev alatt.


Ezert tudom megitelni hogy boldogit-e a penz.

2015. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Na, 27-es :D Ismét egy fotelharcos, aki milliárdosnak képzeli magát, de közben a gyakorikerdesek.hu-ra írogat telefonról :D
2015. febr. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

nem kepzelem magam milliardosnak mert nem vagyok az. Alkalmazott vagyok, de nagyon jol keresek. Nincsennek anyagi gondjaink, sok olyan dologra jut penz amirol itt valami kodos tavolban lebego celkent beszelnek nehanyan.


Es egeszen biztosan tudom hogy nem lennenk boldogabbak akkor sem ha 2x vagy 10x ennyi penzt keresnenk egy honapban.


Pusztan a penztol nem leszel boldog, de nyilvan a szegenysegtol lehetsz boldogtalan.

2015. febr. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Ja es nem telefonrol irok hanem asztali PCrol, amibe csak a videokartya 1000 euro volt.
2015. febr. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!