Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért mondják az emberek,...

Miért mondják az emberek, hogy a pénz nem boldogît amikor ez nagyon nem igaz?

Figyelt kérdés
Ezer okot tudnék mondani, hogy miért tesz boldoggá a pénz. A mondás így lenne helyes: 'A pénz boldogît, csak nem ad meg mindent.'

2015. febr. 4. 10:31
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
akkor megegyezhetünk abban, hogy a pénz nem boldogít, de a hiánya boldogtalanná tesz?
2016. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
A pènz Boldogît! Csak a pènz! Ha pènz van,minden van! Csak a fos csövesek vîgasztalják magukat,hogy nem minden a pènz ès nem boldogît. Vagy azok,akiknek nincs ès nem volt anyagi gondja. A problèmák 99,9% át a pènztelensèg okozza. Mit èrek a szerelemmel ha a párom egy kávèra nem tudom meg hîvni??? Vagy a barátomat egy sörre??? Ja ès azt tudni kell. Pènz nèlkül semmi sem megy. Ha van pènz,van pina,pia,kaja,Stb Ami boldoggá tesz. De ha nincs pènz,nincs semmi. Egy aszott zsemlèt sem kapsz,pènz nèlkül ugye??? Engem boldoggá tenne a pènz. Mert többè nem idegeskednèk semmin. Gondtalan èletem lenne,bármilyen szexi csajt seggbe qrhatnèk,tele spriccelhetnèk,meg b@szhatnèk bárkit. Na engem ez tenne boldoggá! Ès ehez pènz kell. A kutyád is csak akkor szeret,ha kaját adsz neki. Ès azt is csak pènzèrt kapsz. Semmi sincs ingyen.
2022. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!