Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valakit kirúgnak, mert nem...

Ha valakit kirúgnak, mert nem felet meg vsgy hibázott, az mit mondjon egy állásinterjún?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ember járt így, több ismerősöm is, de mit lehet ilyenkor mondani ha megkérdeznek egy interjún? A leépítés dumán kívül.
2015. febr. 6. 12:06
 1/1 anonim válasza:

Engem tegnap rúgtak ki. Én ennyit mondanék, amit ők nekem. Nekem azt mondták, az van indoklásban: nem hozott eleget a konyhára a 2014-es év ezért el kell bocsátani pár embert, hogy ezt kompenzálják. Szerintem panasz volt rám vagy tudom is én, csak ezt nem mondták a szemembe. Az volt a bajuk szerintem, hogy táppénzen voltam 2 szer 4 napot, másfél hónap különbséggel, aztán egy nap nem mentem szabadságot kértem mert nagyon náthás voltam, úgy is mentem dolgozni 3 napot előtte, aztán mondom egy jó lenne már itthon mert nagyon rosszul éreztem magam. Az sem tetszett. Kereskedelemben voltam, főnököm elmondta hogy ez nem így működik, hogy én beteg vagyok.

Erre tegnap leközölték velem ezt, hogy szevasz rossz bevételre hivatkozva. Nem vagyok én abban biztos...

2015. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!