Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MISKOLCON tudtok olyan gyárat/...

MISKOLCON tudtok olyan gyárat/üzemet ahol állandó a felvétel?

Figyelt kérdés
betanitott munka. magyar vagyok! olyat írjatok ahol gyakori a felvétel egy probát megér minden cím jól jönne 38/L köszönöm szépen

2015. febr. 21. 23:08
 1/6 anonim válasza:
Azert en olyan munkat nem keresnek ahol gyakran vesznek fel uj dolgozokat mert valoszinuleg akk sokszor is rugnak ki embereket ...
2015. febr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én munkahelyemen is gyakran van felvétel, és nem azért mert kirúgják az embereket hanem mert

- van aki nyugdíjba megy

-van aki szülni

- és van aki külföldre vagy másik melót talál.

Most mondjuk pont nálunk nincs felvétel( nem rég volt), de a Patyolatba mindig van ...annyi hogy nehéz fizikai munka.

Próbáld meg hozzájuk beadni az önéletrajzod!

A Tescoban is láttam, hogy felvételt hirdettek oda is elküldheted az önéletrajzod!

2015. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. febr. 22. 11:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég sok ilyen van: Bosch, Shinwa, Sanmina, kicsit arrébb de közvetlen busszal a Jabil. Aki akar az tud Miskolcon dolgozni.
2015. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon rendesek vagytok köszönöm
2015. febr. 22. 16:10
 6/6 A kérdező kommentje:

Miskolc

Adecco

Takata

2015. márc. 22. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!