Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit válaszoljak állásinterjún...

Mit válaszoljak állásinterjún ezekre?

Figyelt kérdés

Miért hagyta abba/szakította félbe egyetemi tanulmányait?

Mondjon néhány mondatot magáról.

Mennyi fizetést szeretne?


2015. febr. 23. 13:15
 1/9 TamásTóth ***** válasza:
43%

1-es kérdés: mondd el, hogy miért: nem votl kedved hozzá, rájöttél nem neked való, mással akartál foglalkozni, nem volt pénzed finanszirozni stb (az igazat)


2-es kérdés: mondj néhány mondatot magadról, a személyiségedről, mit csináltál eddig, miért vagy ott, hogy jutottál oda az életben ahol vagy stb (az igazat)


3-as kérdés: mond el mennyit szeretnél (ezt nyilván úgy, hogy te mennyit tartasz reálisnak az adott munkáért és mennyit szeretnél, ebből a kettöből hozz ki egy számot, amivel elégedett lennél és reális is)

2015. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Hát ezzel semmit nem segítettél, leírtad újra a kérdéseket.
2015. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TamásTóth ***** válasza:
61%

milyen választ kéne irni szerinted?


Nem tudom milyen képesítései vannak, nem tudom mit csinált eddig az életében, nem tudom miért hagyta abba az egyetemi tanulmányait, nem tudom milyen ember ő és hogy jutott el oda ahol most van és nem tudom mennyi fizetéssel lenne elégedett és mennyi lenne a reális, mivel nem írta milyen munkakör.


Ha tudnám ezeket tudnék konkrátabb választ adni. igy marad az, hogy általánoságban leirom mit kéne ilyenkor válaszolni szerintem

2015. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3%
Hazudj, amennyit csak tudsz. Minnél elfogadhatóbb választ adja minden kérdésre, olyat amit te is hallani szeretnél ha fordított szituáció lenne. az össze semmirekellő HR-s hülye, logikailag képtelen belekötni a válaszaidba. Vagyis pl miért hagytad ott az egyetemet: a nem rég hagytad ott akkor mond hogy csak szünetelteted anyagi okok miatt stb, ha régen akkor mond hogy valakid lebetegedett tartósan és el kellet menni dolgoznod, ez a hülye HR-sből még szimpátiát is kiválthat.
2015. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem kell őszintéskedni, mondd azt, ami az elvárás!

Egyetem: fontosabb volt az aktuális munkahelyed és mivel ütközött az egyetemmel / tanulással, Te fontosabbnak tartottad, hogy ne kelljen hiányozgatni. De mivel fontos a tanulás, ezért folyamatosan képezted otthon magad, olvasol szakirodalmat. Akkor fogsz tovább tanulni, ha a munkahelyeddel tökéletesen összeegyeztethető.

Magadról: itt senki nem a szüleidre meg az óvodás éveidre kíváncsi, arról beszélj, hogy mit dolgoztál eddig, abból is emeld ki azokat a részeket, ami kapcsolódik az adott munkakörhöz. Ha semmit se dolgoztál eddig, akkor a diákmunkákat, ha azt sem, akkor valamit találj ki, ami úgy-ahogy hihető: besegítettél haverodék boltjában, vagy bármi! Iskolai eredményekről is beszélhetsz, ha azok jók voltak, mindenről, ami kicsit is kapcsolódik a munkakörhöz vgy előny lehet (tudsz vakon gépelni, honlapot készíteni, akármi!)

Fizetés: számold ki mi a minimum amire szükséged van,ha nagyon kell a meló, akkor mondd, hogy alkuképes vagy.

2015. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TamásTóth ***** válasza:
53%

Nem értem miért pontoztak le, amikor általános dolgokat lehet csak válaszolni egy ilyen kérdésre.


Én semmiképp nem javaslom hogy hazudjál. Nyilván a releváns dolgokról kell beszélni és magadat jó fényben feltüntetni, de nem kell behazudni semmit.

2015. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%

1. Attól függ.Ha balhé miatt csaptak ki/léptél ki hazudj.Amúgy meg az igazat,de legjobb a családi ok.

2. Írd le ki,mi vagy. Sport,tanfolyamok,önkéntes munka.

3. Munkakörtől függ...

2015. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Egyet értek az elsővel: csak az igazat! (Gondolom te sem szeretnéd, hogy hazudjanak neked.)


Ha nem szimpatikus a válasz legfeljebb nem te kapod az állást, de legalább nem kellett hazudnod.


Annyiban eltér elsőtől a véleményed, hogyha azt mondják, hogy mesélj magadról, akkor arról beszélj, hogy milyen olyan affinitásod van, ami a munkában hasznos lehet.

2015. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%

Sok hülye. Engem pontoztok le kretének, én mindig heteken belül el szoktam helyezkedni.

De ti csak haljatok éhen nyugodtan, több hely marad nekünk :)

2015. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!