Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy pizzafutár mi alapján...

Egy pizzafutár mi alapján választ útvonalat?

Figyelt kérdés

gondolom az sem jó, ha 2 cím között ide-oda járkál, de az sem, ha a legrövidebb úton sorbamegy a címeken, de mondjuk így meg az is előfordulhat, hogy aki a legkorábban rendelte, az marad a legvégére, és akkor sokat vár.


Ezt ki hogy oldja meg?


2015. febr. 26. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Genetikai algoritmussal kiszámolja az optimális útvonalat. Jó, ez csak vicc volt...
2015. febr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont ahogy leírtad.

Sorba megy.

Egy futárt az érdekli, hogy kevés benzin fogyjon, nem az, hogy ki mikor kap kaját.

Ha reklamálnak, ráfogja a szakácsra, hogy ő volt a lassú.

2015. febr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:D igen, köszi. én is erre tippeltem 2-es.

egy kisebb városban meg mondjuk amúgy sem akkora távolságok vannak, hogy teszem azt az első néhány pizza hamarabb kihül, mint a többi. mondjuk tegnap én pont úgy kaptam már meg, hogy elég langyos volt, pláne hideg öntettel meglocsolva méghidegebb, de én személy szerint jobban elviselem azt, mint hogy olyan friss legyen, hogy várni kelljen vele, mire ehető hőmérsékletű lesz. meg ott általában 40 perccel számolnak, mikor rendelem is. másik pizzériában azt mondják 20 perc(pedig az rendes étteremként működik, nem csak szállítás, tehát forgalom az helyben is van rendesen). lehet ez is azért van, hogy 40 perc alatt simán lehet teljesíteni akkor is, ha én lennék az első rendelő, és utolsókként között kapnám meg.

2015. febr. 26. 12:10
 4/4 anonim válasza:

Futár vagyok, igaz nem saját autóval, de én mindig időrendbe viszem a kajákat. Tehát nyilván nem az fogja utoljára megkapni a pizzáját aki először rendelt.

Egyébként mégmielőtt bárki elkezdene magyarázni, ha saját kocsival mennék, én AKKOR IS így csinálnám. :D

2015. márc. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!