Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nincs munkám, de most találtam...

Nincs munkám, de most találtam egy pizzafutár állást. Saját autómat kellene használni. Te bevállalnád saját kocsivel?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tévő legyek.Ok nem egy luxus kocsim van,Ford Mondeo 1999-es évjárat,de nagyon féltem.Viszont a pénz is kellene.Nem tudom ilyen igénybevételtől mi lenne vele,bírja a strapát,de nem ehhez van hozzászokva.Átlagban normáls használatnál,napi 10-20 km-t megyek vele.Így szerintem beletennék vagy 100 km-t naponta az tuti.Kicsit mintha mostanában az olajat is jobban enné a kelleténél.Te elvállalnád saját kocsival?
2015. febr. 25. 12:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Hat ilyen kocsival biztosan nem, kesz rafizetes lenne. Ilyen melot kisfgyasztasu haromajtos kis kocsikkal szoktak csinalni, mert igy eri meg.
2015. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem, semmiképp sem. Az egy dolog, hogy a benzint kifizetik, de a kár esélye a sokszorosára nő és az egekbe szökő biztosítást te fogod állni baj esetén. Arról nem is beszélve, hogy az autó értéke a km növekedésével ilyen mértékben rohamosan csökken, sokkal gyakrabban lesz emelett szükséged új gumikra és más alkatrészekre, amik így gyorsabban elhasználódnak.
2015. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az enyém dízel!Annyit fogyaszt mint egy 1.4-es benzines kb.Városba ha nem tolom neki,akkor 6-7 l-ből kijön.De nem is ez a lényeg,így hogy többet használom,többet is kell szervízelnem.Sűrűbb olaj csere,gumi csere, és még sorolhatnám,netán valami elszáll benne.Azt mind nekem kell fízetni.
2015. febr. 25. 12:35
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem,ráfizetéses lenne.Főleg ha megtöröd.
2015. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ, mennyit fizetnek.

De gyanítom, annyit nem fognak fizetni, hogy megérje.

2015. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudsz szerezni (kölcsönbe, vagy akár venni is) egy robogót? Azzal könnyebb futárkodni szerintem, és akkor elvállalhatod a munkát. Vagy muszáj az autó?
2015. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
71%

"Az enyém dízel!Annyit fogyaszt mint egy 1.4-es benzines kb.Városba ha nem tolom neki,akkor 6-7 l-ből kijön."


Ha folyamatosan mész vele, akkor ez igaz. Viszont pizzafutárkor mész vele egy kicsit, megállsz (leállítod, mert nem akarod, hogy amíg leadod a pizzát elvigyék), beindítod, mész egy kicsit... Ez dízelnél az akksinak is odaver, a fogyasztásod se lesz 6-7l, a kopás is megnő... Erre a melóra pont nem jó a dízel. Szerintem.

2015. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ma 12:42


Nem tudom,majd ma derül ki.este 6-re kell mennem egy megbeszélésre.Ott elmondják majd.Hallomásból úgy tudom,hogy ott ilyen 400 ft-os órabér,plusz borravaló,ami van hogy naponta 10 ezer is lehet,de átlagba,olyan 5000 körül jön ki.Plusz a 400 ft-os órabér.Ami 12 órában szintén 5000 ft körül van.Plusz naponta 1 pizzát ehetek ingyen.Szóval a kaja is megoldva.Ezeket csak hallomásból tudom,hogy ott így van.

2015. febr. 25. 12:46
 9/17 A kérdező kommentje:
Szóval átlagba olyan 8000 ft körül van a fizetés.Úgy kell menni,ahogy a legtöbb helyen.2 nap munka 2 nap szabad.Szóval 15 nappal számolva,az olyan 120-150 ezer között lenne a fizetés.Plusz amikor dolgozok,akkor nem kell kaját vennem,mert ott ehetek.
2015. febr. 25. 12:49
 10/17 A kérdező kommentje:

ma 12:42


Nem nagyon tudok senkitől robogót kérni.Viszont napi 12 órába,nem is szívesen ülnék motoron.Nem hiszem hogy az izületeknek az jót tesz.Nem nyár van...

2015. febr. 25. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!