Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » állásinterjún az interjúztató...

állásinterjún az interjúztató személyt ha az olyan idős mint én vagy fiatalabb akkor is magázni ér?

Figyelt kérdés

2015. márc. 1. 21:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Abszolút nem illő. Én voltam állásinterjún, egy elég nívós cégnél. Magázódtunk. Én jóval fiatalabb voltam az egyik interjúztatómnál, aki csak így teljesen hirtelen egy mondatába letegezett. De aztán azonnal bocsánatot is kért érte.
2015. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Igen, magázódni kell. Bár nekem többször volt olyan, hogy az interjú elején felajánlották a tegeződést. De ha nem ajánlják fel, akkor tilos.
2015. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindenhol azzal kezdték, hogy tegeződjünk.
2015. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
és,ha nem ajánlják fel de ő letegez rögtön minden felajánlás nélkül nekem akkor is magáznom kell?
2015. márc. 1. 23:19
 5/23 anonim ***** válasza:
Magázd. Mindegy, férfi, vagy nő, hány éves, addig ne tegezd le, amíg fel nem ajánlja.
2015. márc. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó butaságot mondott. Ha letegez utána már te is nyugodtan tegezd! Sőt, az az illetlen ha nem így teszel. Ugyanis azzal ha letegez már fel is ajánlotta a tegeződést.



Amúgy én még csak tegezős interjún voltam. Mindig azzal kezdték és örültem is neki, könnyebb úgy.

2015. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"Sőt, az az illetlen ha nem így teszel. Ugyanis azzal ha letegez már fel is ajánlotta a tegeződést. "


Nem, komolyabb helyeken ez egy teszt, ha utana te is tegezed, buktad az interjut.

2015. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

ma 09:36

És itt buktad is a lehetőséget... Nem tegeződünk, amíg fel nem ajánlja az interjút vezető személy. Nem haverkodni mentél oda, hanem azért, mert kell a munka.

2015. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha nem ajánlja fel a tegeződést az interjúztató, semmiképpen se tegezd vissza, hiába ő nem magázódik veled!
2015. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki letegez, akkor visszategezem.


Ez alapvető illemszabály, nem?

2015. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!