Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaszerződés hiánya?

Szabinka2323 kérdése:

Munkaszerződés hiánya?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Holnap lesz egy hete hogy végre szereztem állást. Még nem kapam munka szerződést. Kinél kell kérnem?? Kérnem kell egyáltalán?? Kedden voltam interjún, csütörtökön kezdtem. Megtörténhet ennyi idő alatt a bejelentés? A régebbi dolgozók most mennek orvosi vizsgálatra. Engem nem küldtek. Kezdjek félni hogy ingyen dolgozom?? :(

2015. márc. 4. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
57%
Szerződés nélkül mi a faxnak kezdtek el dolgozni? És ha nem fizetnek ki akkor mit csinálsz? Vállat vonsz, hogy így jártál? Mert nem tudsz sehova sem fordulni, mert nem tudod igazolni, hogy te ott dolgoztál. Simán megcsinálhatják, hogy ki sem fizetnek, vagy csak a felét fizetik ki annak ami járna. Én szerződés nélkül nem állok munkába, pontosan ezekért.
2015. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!