Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nehéz bekerülni a légi-utaskís...

Nehéz bekerülni a légi-utaskísérők világába?

Figyelt kérdés
Tehát ha beszélek nyelveket,tudok úszni,igényes vagyok,kedves,csinos akkor nagy valószínűséggel felvesznek ,vagy az is lehet,hogy nem,mert pl. túl sokan jelentkeznek?
2015. márc. 15. 11:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Légiutas-kísérő, légiutaskísérő stb. annyi verizót láttam már..ha már itt tartunk hogy kell helyesen leírni?:)
2015. márc. 15. 12:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez cégtől függ. Voltam olyan helyen, ahol ha tényleg beszélsz jól angolul, akkor boldog-boldogtalant felvettek (a tanfolyamra), van, ahol meg már az első körben nagyon nagy a túljelentkezés.

Szerintem kötőjel nélkül írják.

2015. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pincérkedni kell a levegőben, tukmálni az utasokra amit csak a cég árul. Bőven elég, ha csini vagy, van türelmed az emberekhez és beszélsz nyelveket.
2015. márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cégtől is függ, hol mi az elvárás...sajnos sok a fapados, ahol nem igazán szolgáltatnak, de valóban mindent rá kell "tukmálni" az utasra, hisz ebből - is- van bevétel. Ezt pl. felvételin is tesztelik szerepjátékokkal, mennyire tudod magad feltalálni. De egy igényesebb társaságnál nem ez a fő szempont. Persze ott is vannak szerepjátékok, AC-k, de ott az elsődleges, mennyire vagy csapatjátékos.
2015. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 15. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!