Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan adjam oda személyesen...

Hogyan adjam oda személyesen az önéletrajzomat? Sürgős!

Figyelt kérdés

Eddig csak e-mailben küldtem ö-okat,munkát keresek,de tiszta reménytelen.Valamelyik nap elindulok,végigjárok mindent,de ha kinyomtatok párat hogy adjam oda?Csak a papírt?kis borítékban?Összehajtva?

Mc donald,meg ilyen helyekre lehet csak esélyem,komolyabb munkára nem.


2010. febr. 16. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A/4-es genothermába tedd, az szerintem sokkal elegánsabb, mint belehajtogatni egy borítékba.
2010. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy össze se hajtsd egyáltalán. De ha mégis, akkor hosszában és utána keresztbe!
2010. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Semmiképp nem hajtsd össze! Az illetlenség. Ne legyen gyűrött kicsit sem.

Vagy add oda úgy egyszerűen a papírt simán, vagy pedig tedd bele egy ilyen átlátszó irattartó tasakba.

És fontos, hogy ha személyesen adod oda, akkor is legyen rajta dátum, és tollal írt aláírás!

Sok sikert!

2010. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi.valami hasonlóra gondoltam én is,kaptam megerősítést.
2010. febr. 16. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a lényeget nem említették az eddigi hozzászólók. Tökmindegy, hogy hogy néz ki az önéletrajzod, ha nem jut el a megfelelő személyig.

Tehát: nyomozd ki, hogy melyik helyen ki a döntéshozó. Pl McDonalds üzletvezető neve - egy határozott telefonhívásra megtudod. Aztán egy elegáns, nem sztenderd borítékba tedd az önéletrajzod, ragaszd le és írd rá az illető nevét.

Mégegy tipp: csinálj valami szokatlant! Pl: nyomtass az önéletrajzodra egy sültkrumpli clipartot a mekibe. Igy látni fogják, hogy nagyon kell az állás és extra erőfeszítést teszel.

2010. febr. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!