Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Motivációs levél banki álláshoz?

Motivációs levél banki álláshoz?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok, nincs tapasztalatom. Találtam egy olyan álláshirdetést egy hazai banknál, ahová nem szükséges tapasztalat. Önéletrajzot és motivációs levelet kell csatolni a jelentkezéshez.

Önéletrajzzal nincs gond, de motivációs levelet még nem írtam sose.

Próbáltam keresni mintákat, de mindegyik más.

Általános ügyintézői munkakör egy bankfiókban. Miket érdemes/illik írni egy ilyen jellegű motivációs levélbe?



2015. márc. 18. 20:18
 1/6 A kérdező kommentje:
És még az is lenne a kérdésem,hogy ez nem Budapesten van meghirdetve, így ha jelentkezen és behívnak interjúra, akkor várhatóan a budapesti központba hívnak be vagy oda a bankfiókba ahol meghirdették?
2015. márc. 18. 20:25
 2/6 anonim ***** válasza:
A helyesírás szabályait szem előtt tartva, viszonylag röviden írd le, hogy miért érdekel a bankszféra, mi az, amihez értesz, amit szívesen csinálsz, és a legfontosabb, hogy ŐK miért járnak jól azzal, ha te a csapat tagja leszel. Mi az, amit hozzá tudsz tenni egy munkahelyhez, képes vagy-e alkalmazkodni. Rengeteget meg lehet tudni valakiről akár egy fél oldalas levél alapján, ahhoz legalábbis eleget, hogy ki akarom dobni a jelentkezését, vagy sem. Ha kell nyelvtudás, mellékelj egy motivációs levelet a kért nyelven is, akkor is, ha nem kérték konkrétan.
2015. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg oda hívnak be, ahova kellesz.
2015. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
protip: "kell a pénz genyó"
2015. márc. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És használjam a neten lévő minta motivációs levelekben látható címzést?

De azzal is az a bajom,h mindegyikben más, plusz sztem "címzettet" megadni teljesen felesleges.

2015. márc. 21. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg: "ha nem veszel fel, előfordulhat hogy a halakkal alszol" ezzel tudod motiválni őket, hogy felvegyenek.
2015. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!