Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A statisztikai hivatalnál...

A statisztikai hivatalnál mennyi fizetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
Behívtak interjúra, és nem tudom, mit mondjak, ha megkérdezik a fizetési igényem. Elemző statisztikus lennék. Közgazdászként végeztem, és mindig ilyen jellegű munkára vágytam, nagyon a világom, épp ezért nem akarok elhasalni egy bérigény miatt. Angol nyelvtudás is szükséges. Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 2. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
300 bruttót mondanék, így hasraütve.
2015. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
51%
Sztem ha neten utánanézel biztos, hogy találni fogsz valami pontosabb infót erről, de én is az elsőhöz csatlakoznék, sztem is akörül van.
2015. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Tehát ha jól értem pályakezdő vagy.

A KSH dolgozói közalkalmazottak.

Kezdőként 300 bruttót mondasz és kiröhögnek. A közelében sem lesz ekkora összegnek a fizetés.

2015. ápr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Így mivel nem lehet alkudozni, nem hiszem h bérigényt fognak kérdezni, hanem megmondják,h mennyi az annyi.
2015. ápr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pályakezdő :) Már három éve dolgozom, igaz, eddig külkereskedelmi és beszerzés területen. Ezen a téren lennék kezdő.
2015. ápr. 4. 02:03
 6/8 A kérdező kommentje:

Néztem a közalkalmazotti bértáblát,de nem tudom, hogy hogyan számoljam ki, beleszámít-e a nem közalkalmazotti munkaviszonyom is, illetve jár-e bármilyen béren kívüli juttatás. Most egy kis cégnél vagyok, havi 200 nettót keresek ( nem hivatalosan, mert minimálra vagyok bejelentve), de a munkámat nem igazán szeretem, napi 10óránál kevesebbet szerintem még nem dolgoztam, és hétvégén is rendelkezésre kell állni. Ráadásul a főnök az a tipikus semmihez sem értek de én vagyok a főnök típusú balf...ék, aki csak ordibálni meg pöffeszkedni tud. Őszintén, tele a hócipőm az egésszel, és szeretnék váltani, mert a stressztől már testi tüneteim is vannak.

De nem akarok elmenni fele ennyi pénzért se dolgozni, főleg, hogy nem csak magamról kell gondoskodnom...

2015. ápr. 4. 02:38
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

A közalkalmazotti fizetésmegállapításnál csak azok a munkában töltött évek számítanak be, amiket a köszférában töltöttél. Nemtom pontosan,h a KSH-nál h alakulnak az összegek, de pl. a NAV-nál egy nyelvvizsgával és diplomával rendelkező pályakezdő és egy ugyanilyen 30 éves tapasztalattal rendelkező személy is pl. adóellenőrként kb. nettó 120-szal kezd, ami meghatározott időközönként kb. 5-10 ezerrel emelkedik.

Szal sztem a mostani nettó 200-adnál többet nem fogsz kapni a KSH-nál sem.

2015. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nah, mi a helyzet, hogyan alakult végül? jelentkeztél a ksh-hoz?
2016. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!