Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvárták volna, hogy kisebb...

Elvárták volna, hogy kisebb baleset után táppénzre vett az orvos, de dolgozzak?

Figyelt kérdés

Tegnap este történt egy itthoni baleset minek kövezkeztében sürősségi, tetanusz, és seb összevarrás lett a kezemen.

Szerdan kell visszamenjek vele a sebészetre. Ma a háziorvos kiirt, mondta a sebészet eredményéig ne dolgozzak. Bementem a munkahelyre ezt közölni, és majdhogynem azt várták hogy ahh nincs is nagy bajom, ülhetek le dolgozni. (irodai munkát végzek)

SZinte egész éjjel nem aludtam, lüktetett fájt a seb, plusz a tetanusz miatt szinte leszakad a derekam...)

Nem értem a dolgokat, mert kevesebb pénzért jöttem ide dolgozni, eleinte minden jól is ment, most meg mar legyekmunkamániás egy hónap után?



2015. ápr. 14. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

Próbaidő alatt vétek elmenni szabira.

Az a baj,hogy ki fognak vágni,ilyenkor füledet farkadat be és dolgozni kell,ez van.

Ez nagy hiba volt,hogy kiírtak,nagyon nagy sajnos.

2015. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
múlthét csütörtökön lejárt a próbaidőm és megegyezés született hogy maradok.
2015. ápr. 14. 10:26
 3/9 A kérdező kommentje:
jóó oké, de maradtam volna igy dolgozni, hogy elég sz/rul vagyok? sokra nem mentek volna velem...
2015. ápr. 14. 10:27
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
ÉN ezt értem de a vezetőség ilyenkor harap mindenre sajnos.
2015. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor munkanélküli leszek. nem érzem magam munkára képes állapotban, mégha "csak" irodai jellegű is, és nem érzem fernek sem. jóhogynem aztmondtak direkt történt ez h ne kelljen dolgozak...
2015. ápr. 14. 10:30
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
te magad írod, hogy kisebb baleset... irodai munkát ezzel el lehet látni.
2015. ápr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
gondolnak amit akarnak. én érzem h hol meg mi fáj, meg hogy vagyok. nem ők.
2015. ápr. 14. 11:29
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, látom téged is megtaláltak a birkák!😊
2015. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb munkaadó sajnos elvárja, hogy betegen is dolgozz. Nem jelent semmit, van orvosi igazolásod, majd belenyugodnak. Ha nem lesz rendszeres, nem hinném, hogy emiatt kivágnak.
2015. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!