Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen állásra érdemes jelentk...

Milyen állásra érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés
Biológus vagyok doktori fokozattal, szakmámban nem kapok munkát. Angol nyelv írás/olvasás kb anyanyelvi szintű viszont a beszéd az nem folyékony. Pályaelhagyoként milyen állásokra lenne érdemes jelentkezni?
2015. ápr. 15. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan helyeken kezdeném, ahol bár nem követelmény a pozícióhoz, a szakmám előny lehet. Például gyógyszercégeknél irodai munkakörökben. De ha tényleg ennyire jól megy az angol, a helyedben a szakfordításon is elgondolkodnék. Jól fizet, és szép szabad élet, nem vagy munkáltatókhoz kötve.
2015. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Orvoslátogatókat mindenhol keresnek, én is gondolkodtam rajta de valószínűleg utálnám mert nagyon nem vagyok az a beszélgetős-mindenhová befurakodós ember, ha meglátok egyet akkor is menekülök a hátsó lépcsőn :)

Viszont ha Te ügynöktípus vagy akkor ezzel még viszonylag jól is lehet keresni.

2015. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy férfi vagyok. Próbáltam törzskönyvezést, egyéb hasonló gyógyszergyári munkát, orvoslátogatót de mindenhova csak nőket vesznek fel, lehet a nőnek 8 gyereke is mint hogy férfit vegyenek fel.
2015. ápr. 15. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!