Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azok az emberek, akiknek ma...

Azok az emberek, akiknek ma Magyarországon luxus autójuk van, Mivel foglalkoznak?

Figyelt kérdés

A politikusokon és a közszereplőkön kívül.


Előre is köszönöm! :D



2015. ápr. 18. 23:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
42%
Elég széles a paletta.
2015. ápr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
34%

Beosztottként csak felső vezetőként lehet jól keresni (mármint a említett mércéhez), tehát, hogy ne 10 évig kelljen spórolnod egy új luxus kocsira, illetve ne hitelből kellejen venned vagy, ha arra is veszed ne 30 évig kelljen fizetned.

Szerintem a többség vállalkozó.

2015. ápr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
74%

Apám a kisvállalkozásnál dolgozik.(fuvarozócég) Kb. 30 kamionja van a tulajdonosnak. Egy 24 milliós Mercedessel jár. 3 fuvarszervező van, BMW-kkel mennek.(nem céges BMW) (millió körüli fizetés!) A sulinkban az igazgatóhelyettesnek egy Opelek között felső kategóriás autója van. Az igazgató férje pedig egy fémmegmunkáló cég tulaja, szintén luxusautó. Ennél a cégnél a technikusok közül is néhány van. (nem tudom, annak tekinted-e) Ismerek gumis vállalkozást, luxusautó-tulajdonos. 2 mezőgazdasági vállalkozó, az egyik mellé fával is foglalkozik.

Ezek azok, akiket tudok, pedig ez nem egy túl gazdag régió. Még persze vannak, de ennyiről tudok.

2015. ápr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Olyan cégnél dolgozom, aminek van 100 alkalmazottja, éves tiszta profitja 1,5 milliárd.
2015. ápr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 egy újabb válaszoló ***** válasza:
Havi nettó 350 ezerből új A6-ot vettél? Azt hogyan csináltad? Hitelre vetted?
2015. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb új A6-os a használtautón most 12 milla.

Ha a 350-edből mondjuk csak 150-ből élsz havonta, és 200-at csak erre raksz félre, 60 hónap.

Ha meg hitelre vetted, akkor meg tényleg nem gazdag vagy, hanem idióta.

2015. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

" 2. vagyok. Egyszerű mérnök vagyok,

350 nettós fizetéssel."


Hát ennyi pénzből még biztos nem vennék A6 Audit.



Kérdező: szerintem lehet hogy van egy réteg aki erőn felül is vesz luxust mert ez a vágya. Inkabb eszik olcson, nem megy nyaralni, olcso lakasban lakik stb. Ahogy a putrisnak is lehet iPhone, csak azt kevésbé látod. Mindenki vehet olyat ami erőn felül van.

2015. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"Havi nettó 350 ezerből új A6-ot vettél? Azt hogyan csináltad? Hitelre vetted?"


2,5 évig dolgoztam külföldön, szintén mérnökként, így futotta rá.

2015. ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

" 2,5 évig dolgoztam külföldön, szintén

mérnökként, így futotta rá."


Ez így már más, de akkor ne azt ird hogy a havi 350bol mert az ugy megtévesztő szerintem. ;-)

2015. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Fordító vagyok. A nyelvekben mindig van pénz.
2015. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!