Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azok az emberek, akiknek ma...

Azok az emberek, akiknek ma Magyarországon luxus autójuk van, Mivel foglalkoznak?

Figyelt kérdés

A politikusokon és a közszereplőkön kívül.


Előre is köszönöm! :D



2015. ápr. 18. 23:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Építőiparban elég sokféle vállalkozó van, egyes munkaterületekre pl szigetelések, acél szerkezetek, betonozások és ezeken belül is szakterületekre koncentrálva. Ha sikerül jó kapcsolatokat kiépíteni és megcsípni pár jó munkát, akkor a cég vezetőinek simán összejöhetnek milliók is.
2015. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Apámnak építőipari vállalata van, a nagybátyámnak nyílászárókkal foglalkozó. Család baráti körében szintén van építőipari, mezőgazdasági és szórakoztatóipari (nightclub) vállalkozók. Nekünk 7es BMW és Mitsubishii Outlander van. A többieknek- A8, volvo x90, mercik. ilyesmi.
2015. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
CNC-gépkezelők, mint én.FIAT PUNTO
2015. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A Fiat punto nem luxus auto. Bár tény, hogy akinek barmilyen autoja van ma Magyarországon az már egész jól él. Szegeny embernek trabantra sincs pénze.
2015. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Én úgy látom, hogy mindenkinek van már kocsija, miután nekem is lett.. Így már nem is kell annyira.. De hamár megvan, hát akkor beleülök de egy kisebb is megfelelt volna..
2018. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!