Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az a munkavégzés, és annak...

Mi az a munkavégzés, és annak típusai?

Figyelt kérdés
Munkavédelemből beadandót kell csinálnunk a munkavégzésről, annak típusairól és ezeket bővebben kikell fejtenünk 2 A4-es oldalban.Típusait tudom(fizikai, szellemi), de kaptunk mellé olyan kérdéseket, hogy fizikainál pl mi számít könnyű, közepes, nehéz munkának, és hogy mi az, amit ilyenkor igénybe veszünk, mink fárad el, és ezeket mivel lehet megelőzni. Szelleminél szintén az, hogy mink fárad el+még mind a kettőhöz lekell írnunk, hogy hogyan lehet regenerálódni, felfrissülni. Valaki, akinek jól megy a munkavédelem, vagy tudja mindezeket, tudna nekem segíteni ?
2015. ápr. 19. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

10 oldalt is simán leírnék erről.

Nem igaz, hogy te meg két oldalt nem tudsz.

Szüleid, testvéreid, nagyszüleid nincsenek? Dolgoznak gondolom, nem? Tehát némi fogalmadnak csak kéne lennie, hogy mi az a munka...

Kérdezd meg tőlük, hogy mi a feladatuk a munkakörükben, miben fáradnak el, hogyan tudnak kikapcsolódni, stb.

2015. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megértem amit írtál, de nem azért írtam ki a kérdést, hogy ezt magyarázzák el nekem ... Én csak feltettem pár egyszerű kérdést, és azokra szeretnék választ találni ..
2015. ápr. 19. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!