Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a jobb egy állásinterjú...

Melyik a jobb egy állásinterjún, ha? (. )

Figyelt kérdés
Amikor megkérdezik, hogy milyen területet szeretnék fejleszteni magamon, akkor igazat mondok, mondjuk pl fejleszteni kell a prezentációs képességeimet, vagy ha benyomok egy olyan bullshit szöveget, hogy fejlesztenem kell magamban, hogy ne legyek ennyire maximalista, és higgyek magamban, mert mindent képes vagyok megcsinálni. Igaz, én nem vagyok tapasztalt hr-es, de még nekem is leesett, hogy ez mekkora kamu. A hr-esek hogy viszonyulnak az ilyenekhez?

#álllásinterjú
2015. ápr. 21. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kamu élteti őket. De ez: " fejlesztenem kell magamban, hogy ne legyek ennyire maximalista, és higgyek magamban, mert mindent képes vagyok megcsinálni", kicsit ellentétes és hülyén hangzik.


Inkább mond azt, hogy szakmailag szeretnél fejlődni, minél több részterületen tapasztalatot szerezni. Állástól függően mondhatod, hogy új technológiákat megismerni.

2015. ápr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Hazudj! Nem kell felhívni a figyelmüket a hibáidra,tudod,magad alatt a fát...
2015. ápr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig mindig az jött be, hogy "50%-os" őszinte módban voltam.


Tehát az ilyen "hűdemaximalistavagyok" bull$hiteket alapból elő sem vettem. Ha feltettek egy ilyen kérdést, akkor meg bemondtam valamit, ami nem ALAPfeltétele a munkának (mittudomén, elemző munkánál expert excel kezelés), hanem "jó, ha van". Mondjuk a prezentálás tökéletes példa, bemondod, hogy nagyon jó prezentációkat tudsz összerakni magadnak, de szeretnél fejlődni abban, amikor 10+ ember előtt kell előadni, mert ott még vannak hiányosságaid. Ez természetesen egy részről igaz, más részről nem vágod magad alatt a fát vele.

2015. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!