Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kartyamrol folyamatosan...

A kartyamrol folyamatosan vonjak le a penzt tzdtomon kivul. Www. Ven.com tol kaptam egy sms t es 12000et vonnak le hetente. Nem is hasznalom a kartyamat. Hogy tudom visszaszerezni a penzem? 100 folottiosszegrolvan szo szo

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 07:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Vagy rossz helyre adtad ki, vagy ellopták a bankkártya adataidat. Már az első gyanús eset után le kellett volna tiltani és értesíteni a bankot, hogy bizonyíthasd a visszaélést. Így nincs sok esélyed visszakapni a pénzt.

Tiltsd le a kártyát!

2015. ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

tök véletlenül nem regisztráltál a neten valami hülyeségre, ahol bankszámlaszámot kértek és megadtad?


Csak egy kis kiigazítás. A pénzt nem a kártyáról vonják, hanem a bankszámládról. A kártyán nincs pénz, az csak egy eszköz ahhoz, hogy a számládról pénzt tudj felvenni általa.

2015. ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

" bankszámlaszámot kértek és

megadtad?"


Én bárkinek szívesen megadom a bankszámlaszámom. Legfeljebb pénzt tud rá tenni. Levonni semmiképp. ;-)


A kártyás visszaélést viszont jelenteni kéne a banknak minél gyorsabban!!!

2015. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
31%
Ez speciel egy orbitális nagy tévedés. Egy ismerősöm fia így tüntetett el jelentős összeget az apja bankszámlájáról.
2015. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
mi tévedés? gondolom nem nekem irtad, mert én nem tévedtem
2015. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
28%
De, neked írtam, mert tévedtél.
2015. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

mit tévedett?

gondolj bele. pl az alapítványok számlaszámai is elérhetőek bárki számára.

a kártyaszám már más tészta. de még az sem elég, kell az ellenőrző kód,és a lejárat dátuma a vásárláshoz.

2015. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

" De, neked írtam, mert tévedtél."


Ezt gondold át újra aztán gyere és kérj elnézést. ;-)

2015. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
7es nagyon jol látja!
2015. ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Kispajtás, a tényekkel vitatkozol, nem velem.
2015. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!