Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kartyamrol folyamatosan...

A kartyamrol folyamatosan vonjak le a penzt tzdtomon kivul. Www. Ven.com tol kaptam egy sms t es 12000et vonnak le hetente. Nem is hasznalom a kartyamat. Hogy tudom visszaszerezni a penzem? 100 folottiosszegrolvan szo szo

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 07:59
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
39%
De milyen tények? Vezesd már le nekünk kérlek, hogy hogy lehet egy nyamvadt számlaszámmal bármit is kezdeni...
2015. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
7%
Kérdezd azokat a károsultakat, akiket így nyúltak le!
2015. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

" kell az ellenőrző

kód,és a lejárat dátuma a

vásárláshoz."


Majdnem teljesen így van de azért ezzel vigyázzunk! Legjobb ha ezek közül egyiket se adjuk ki, de főleg ne a kartyaszamot. Van ahol nem kér CVC-t. Ezerbol egy ilyen oldallal találkoztam kb, de láttam már egyszer. A lejárat pedig probalgatassal is hamar megvan: általaban 3 évre adják a kártyát, ez szorozva 12 honappal az csupan 36 lehetőség.

2015. ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
42%

" Kérdezd azokat a károsultakat, akiket

így nyúltak le!"


Ilyenek nincsenek így őket nem tudom kérdezni.

2015. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
28%
Megint tényekkel vitatkozol. Szerintem ne rugózzunk ezen tovább.
2015. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
56%os, te annyira fogalmatlan vagy, hogy meg a teny szo jelentését sem erted. Teny az, ha egy állítást alá tudsz támasztani érvekkel. Az nem érv, hogy 'hallottam ismerostol'. Te jelen pillanatban nem tényeket kozolsz, hanem orbitális butasagokkal dobalozol esz nelkul.
2015. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
28%
Kedvesem amiről te beszélsz az a bizonyítás. A tény meg az a megtörtént valóság, amit nemigen hoz lázba, hogy te elhiszed, vagy nem hiszed. Ennyit a fogalmatlanságról. Kezd szánalmassá válni ez a rugózás.
2015. ápr. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
42%
A kedves fiú az apja kártyaadataival lopott, nem pedig a számlaadataival. Tessék elmenni egy banki alapismeretek tanfolyamra.
2015. ápr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
28%
A banki tanfolyamot ajánló önjelölt zseninek hadd ajánljak cserébe kriminalisztikai ismereteket! Meg egy kis gondolkodást!
2015. ápr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Ez az 55%-os nagyon hülye :D

Na mindegy, lehet, hogy csak egy troll, nem kell vele foglalkozni.

2015. ápr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!