Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kartyamrol folyamatosan...

A kartyamrol folyamatosan vonjak le a penzt tzdtomon kivul. Www. Ven.com tol kaptam egy sms t es 12000et vonnak le hetente. Nem is hasznalom a kartyamat. Hogy tudom visszaszerezni a penzem? 100 folottiosszegrolvan szo szo

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 07:59
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Mit vársz tőle? Rendőr...lol.. Még a számlaszám és a kártyaszám közötti különbséget se tudja.
2015. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
17%
Kedveseim, régi igazság, hogy mindenki magából indul ki. Értem ezt különösen a két utolsóként megszólaló igazság bajnokára...
2015. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Szívemből szóltál.
2015. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 csigarena válasza:
55%
Most már kíváncsi vagyok hogyan lehet pénzt szerezni pusztán számlaszámmal,mert az összes nagy cégé fenn van a neten,kéne egy kis zsé.
2015. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
53%
Befejezhetnétek ezt az infantilis szópárbajt! Egyébként vissza lehet élni bankszámlaszámmal a kártyaadatok nélkül is. Tavaly ősszel több Komárom-Esztergom megyei céget károsítottak meg így. Ehhez minden esetben kellett egy naiv cégvezető is, aki telefonon készséggel adott meg bármit, amit kérdeztek tőle. Az ide nem illő kommenteket pedig jelenteni fogom. Miért kell tönkretenni ezt az oldalt?
2015. ápr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
56%

" Most már kíváncsi vagyok hogyan

lehet pénzt szerezni pusztán

számlaszámmal"


Sehogy nem lehet. Ne higgy a félrevezető válaszoknak.

2015. ápr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
46%
Oké, hajtogasd ezt még sokáig, hátha legalább te elhiszed egyszer! Megmondtam: nem tudni valamiről nem azt jelenti, hogy nem létezik. Legfeljebb számodra nem. Az meg csak azt támasztja alá, hogy nem vagy mindentudó. Dolgozd fel!
2015. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Én sosem állítottam, hogy mindenttudo lennék. Ezt hol olvastad?


Abban viszont továbbra is teljesen biztos vagyok, hogy a számlaszámot nem szükséges titokban tartani, önmagában semmit se érsz vele ha megtudod bárki számlaszámát. Lásd az összes alapitvany, cég és sok magánszemély számlaszáma fent van neten. És emiatt nem kell aggódniuk.


Eléggé ciki, hogy a 21. században sokan még mindig nem értik mi a különbség a számlaszám és a kártyaszám között és ezek közül melyiket érdemes erősen titokban tartani. Úgy tűnik te is ilyen vagy sajnos.

2015. ápr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
54%

Amugy én inkább azt látom hogy neked nehéz feldolgozni, hogy valószínű összekeverted a számla és kártyaszámot. Azóta meg ciki lenne beismerni, hogy benézted. ;-)

De amúgy nem ciki!

2015. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
66%
És még mindig erőlködik... Beszarok, komolyan! Öreg, egy bankszámlaszámot hogy lehet a bankkártya számával összekeverni? Ezt fejtsd már ki, ha lesz két szabad perced!
2015. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!