Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen munkaszerződést kaptam....

Ilyen munkaszerződést kaptam. Ez most mit is jelent pontosan? "Határozatlan idejű munkaviszony, amely 2015. 04.23. napjától 2015.12.31. napjáig szól. "

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Őőőő, ez így elég értelmetlen. Mit szeretetetek volna?
2015. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, hogy értelmetlen, de ez szerepel benne. Határozatlan, és az időtartam. Azt hittem, nem vagyok elég felkészült az új Mt.-ből, de a gugli sem tudott segíteni. :(
2015. ápr. 22. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez határozottan határozatlan. Ilyen nincs. Döntsétek el micsoda aztán irjatok újat.


Amúgy érzésem szerint a munkaltato nem akart határozottat mert akkor ha szeptemberben kirug decemberig fizetnie kell ugyanugy. Határozatlant se akart mert akkor meg decemberben lesz gond ha el akar küldeni.


Ez az összvér megoldás viszont jogilag nem kerek semmiképp.

2015. ápr. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!