Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen végzettség kell?

Milyen végzettség kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok 17 éves vagyok, és a későbbiekben a középiskolai tanulmányaim befejezte után szeretnék valamilyen számítástechnikai/Konzol boltban (576,GameShop,Konzolvilág stb.) eladóként dolgozni, próbáltam neten utána nézni, hogy milyen végzettségek kellenek ehhez, illetve elvárásokra számíthat az ember egy ilyen jellegű munkahelyen?

Esetleg valaki dolgozik/dolgozott hasonló helyen?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2015. máj. 3. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
eladói végzettség kell hozzá és az, hogy kicsit kocka légy, hogy a vevőknek tudj segíteni
2015. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Kereskedelmi végzettség mindenféleképpen, de ha olyan kukacoskodó városban laksz mint én akkor nem árt informatikusnak is lenned egyben és kell némi szerencse meg egy kosár kapcsolat és ismeretség.
2015. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
azt is vedd figyelembe, hogy minimálbért közeli összeget fogod az ilyen helyeken megkapni. (kivéve ha tied a bolt)
2015. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!