Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munka nyelvtudás nélkül?

Külföldi munka nyelvtudás nélkül?

Figyelt kérdés

Van megbízható külföldi munka nyelvtudás nélkül?

Most jöttem vissza Londonból,mert kamu volt a hirdetés.Szállás volt,de munka nem.Azt mondták,hogy nem kell nyelvtudás.

Olyan Londoni munkát keresek amihez nem kell nyelvtudás.Van ilyen közvetítő Magyarországon?Bármilyen munkát elvállalok.Sajnos a pénzem nincs,mert ezek a roha..kok lenyúlták.Másfél éves spórolt pénzem bukta.


2015. máj. 4. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Angliai munkaközvetítő ami teljesen legális, nem nagyon van. Aki nyelvtudás nélküli munkát ígér, az át akar és át is fog verni. 11 éve vagyunk EU tagok, de még mindig van olyan, sajnos nem is kevés ember bedől az ilyen hirdetéseknek. Nyelvtudás nélkül, csak kapcsolatokkal lehet munkához jutni, tehát ha valaki beajánl valahova, akkor esetleg felvesznek. Normál körülmények között azonban manapság nyelvtudás nélkül nagyon-nagyon kicsi az esély a munkára, lévén rengeteg ember közül válogathatnak a cégek. Ma már sok angol közvetítő is azonnal elutasít angolul nem beszélő jelentkezőt.


Egy minimális, legalább alap nyelvtudást még Magyarországon kell megszerezni, mert enélkül a munka esélye gyakorlatilag 0, vagy ha nagy mákod van, esetleg felvesz valamelyik román, magyar, bolgár, stb autómosó, ahol dolgozhatsz napi 10-12 órát, mindezt minimálbér alatt, és mindezt a világ egyik legdrágább városában.

Tudom, hogy otthon nehéz, de egy bármilyen, nem leinformálható közvetítőnek elhinni bármit is, és úgy kijönni, az merő felelőtlenség. 8 éve élek itt, láttam már bőven embereket, akik kijöttek, majd mentek haza. Szinte kivétel nélkül nyelvtudás nélkül érkeztek. Így sajnos nem lehet. Ha gondolod, írj privát üzenetet, lehet tudok segíteni, legalábbis megpróbálok valamit.

2015. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Protip: neked nem csak nyelvtudás, hanem ész is kéne.
2015. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Látom neted az van. Akkor menj ide, csináld végig:

duolingo.com


Szerintem ad annyi alapot, hogy legalább minimálisan megértesd magad.

2015. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet hülye vagyok, de hogy lehet egyáltalán ilyenben gondolkodni bármiféle nyelvtudás nélkül? Idegen országban vagy, idegen emberek között, addig oké hogy munkáltató van, de azon kívül?


Nem tudsz elmenni sehova, ha megállít a rendőr egy szót nem tudsz neki mondani, a boltban sem tudsz megvenni egy kenyeret sem, vagy bárkivel beszélni.

2015. máj. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne vedd sértésnek, de csak magadnak köszönheted, hogy ilyen csúnyán lehúztak. Nyelvtudással is nehéz munkát találni, anélkül meg eszedbe se jusson kimenni valahova. Nem értem, hogy miért esik ennyire nehezére sok embernek legalább középszinten megtanulni egy nyelvet, amikor az internet korában már nemhogy fizetni nem kell a nyelvtanulásért, de még fel se kell állni hozzá.
2015. máj. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!