Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakácsként Németországban...

Szakácsként Németországban menyi esélyem lehet munkára nyelvtudás nélkül?

Figyelt kérdés
talpraesett 25éves gyerek vagyok jó tudással a konyhában.

2015. márc. 4. 11:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem tudsz németül?
2015. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Zéró.
2015. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Esetleg protekcióval, másként ne reménykedj.
2015. márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj, hogy ezt írom, de akkor szinte semmi.

Véleményem szerint egy étteremben nincs idő elmagyarázni, hogy mi mit jelent: ha azt mondják neked németül, hogy csinálj egy Narancsos bajorkrémet vagy Német spárgátvagy Normandiai tojáskrémet, Párolt fácánt elzászi módra., ezeket mégis hogy értenéd meg? De ha még azt sem tudod, mi a krumpli németül, akkor még egy krumplifőzeléket se értenél meg. Előbb mindenképp tanulj meg alap dolgokat, igéket (sütni, főzni, forrázni, stb.), konyhai szavakat németül, s utána lehetne gondolkodni rajta.

2015. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sajnos németül nem angolul alapszinten.viszek magamal 1200 euró kezdő pénzt.
2015. márc. 4. 11:29
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A pénz nem minden. S hova mennél? Ismerős éttermébe? Az angol tudásod takar valamennyi konyhai kifejezést?
2015. márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
konyhai kifejezéseket nem tudom sajnos angolul sem,én nem tudom még hova mennék úgy gondoltam ,hogy elküldöm pár helyre az önéletrajzomat s az alapján ha jelentkeznek akkor megyek.
2015. márc. 4. 11:35
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen nem indulnék neki nyelvtudás nélkül, előbb mindenképpen megtanulnám minimum a konyhai nyelvet.

1-es, 4-es vagyok, mindjárt írok privát üzenetet Neked.

2015. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 TamásTóth ***** válasza:
100%

Emberek, gondolkodjatok már picit. Képzeld el, hogy nem tudsz magyarul egy szót sem. Megvan? Jó akkor most kérdezzd meg magadtól, hogy hogyan tudnál állásinterjúra menni igy (ahol magyarul beszélnek) és hogyan tudnál igy dolgozni, ugy hogy magyarul kapod az utasításokat?


Sehogy! Tanulj meg németül elösször legalább középfokon és aztán lehet gondolkodni rajta, hogy kimenj.

2015. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én gondolkodtam :-) - azért írtam neki, hogy minimum a konyhai kifejezéseket tanulja meg.
2015. márc. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!