Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik olyan otthon végezhető...

Létezik olyan otthon végezhető számítógépes munka ami nem átverés?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amiért fizetnének is valamennyit.

2015. máj. 11. 19:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nincs végzettségem. Ez nagy gond tudom. A dolgokat amiket csinálok (Sony vegas,Illustrator,Photoshop) mind magam tanultam meg. Nagyjából haladó szinten vagyok most velük.
2015. máj. 12. 00:41
 12/13 anonim ***** válasza:
Sony Vegas az 0. Photoshopra kíváncsi lennék, hogy nálad mit jelent az, hogy értesz hozzá. Egy Maya, 3DMark, AfterEffect stb még nem ártana, ezekből már egész jó dolgokat ki lehet hozni, ha valóban értesz hozzá.
2015. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Vannak referencia munkáid? Akár csak a saját blogod ízlésesen megcsinálva, izgalmas saját képekkel teletűzdelve? Mert jelenleg rengetegen vannak, akik akár hozzád hasonlóan teljesen autodidaktán tanultak képszerkeszteni, akár valahol iskolában, de már van tapasztalatuk, van szakmai hátterük, dolgoztak kisebb-nagyobb projekten.


Több jó PS gurut is ismerek, akik jelenleg nem a szakmában dolgoznak, pedig van közöttük, aki évekig magazinnál volt grafikai felelős. Jelenleg kicsit nehéz szerintem erre a piacra úgy betörni, hogy nincs semmi, amit mutogatni lehetne, ami miatt felfigyelnének Rád, kitűnnél a tömegből, mivel rengetegen vannak, akik profi szinten űzik a szakmát, és keresnek munkalehetőséget, megfelelő szakmai háttérrel, portfólióval, és akár az egyetemisták között találsz olyan tehetséges embereket, akik igen olcsón megcsinálnak valamit, jó minőségben, nem csak azt gondolják, hogy értenek hozzá.


Például én is elkattogtatok a PS-ben, meg tudok csinálni 1-2 dolgot, és sokkal jobban értek hozzá, mint az emberek 99%-a, ennek ellenére nem gondolom, hogy akár annyi tudásom, akár annyi tehetségem lenne, hogy ezzel munkát is találjak, és amíg nem tudsz valami kézzelfoghatót letenni az asztalra, addig senki nem fog tudni megkülönböztetni a hozzám hasonló lelkes amatőröktől.

2015. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!