Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a Fürge-Diák és a Pannon-Work iskolaszövetkezettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mennyire éri meg odamenni?

Sok munkalehetőség szokott lenne?

Általában pontosan utalják a fizetést?



2015. máj. 16. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Fürgénél voltam, korrektül kaptam a fizetést, meg egész jó összegekkel szerződtek le helyekre. Munkalehetőség változó, weboldalukon meg tudod nézni hol milyen a kereset. azt figyelembe kell venni, hogy így nyár felé eléggé telítődnek, és max a világ végi gyári melók maradnak.


Egyetlen negatív élményem, hogy egy "bedolgozott" helyre jártam hónapokig, utána vizsgák miatt kimaradt egy kis idő, és onnantól több hónapig nem is tettek be a létszámba, a fürgés csaj meg arra hivatkozott hogy "vannak fix emberek, ők vannak előbb". Aztán mikor újra volt hely, akkor meg azt láttam, hogy kb napi szinten cserélődnek az emberek...

2015. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerinted ha több helyre jelentkezek,akkor lehet még esélyem,hogy nyáron diákmunkára menjek?

És akkor is kell iskolalátogatási?

2015. máj. 16. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet esélyed,csak kezdd el még most...és kell iskolalátogatási igen
2015. máj. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jelenleg általuk dolgozok. Nem ajánlom senkinek!!!!!

Amit mondanak azt oszd el kettővel, vonjál gyököt belőle, és vonj ki belőle 100-at, akkor megkapod a fél igazságot amit mondanak. Semmi se úgy lett amit előadtak...

2015. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A Pannon-work-re írtam.
2015. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom, hogy csak nekem volt ekkora mázlim, de a Fürgét én nem ajánlanám. Keveset fizetnek és a melók se voltak valami jók. Másfél éve a Pensumnál vagyok, őket nyugodt szívvel tudom ajánlani.
2015. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!