Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esély itthon szláv nyelvek...

Van esély itthon szláv nyelveket beszélve elhelyezkedni palyakezdokent? 24/L

Figyelt kérdés

Muszakokban dolgozom diplomaskent.vendéglátásban.

Önfenntartó vagyok de nagyon nehéz. Irodai tapasztalatom.nincs és attól.tartok.így.nem kellek sehova.



2015. máj. 16. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem nagyon...
2015. máj. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
A szláv nyelvekre alapozva nincs.
2015. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:(
2015. máj. 16. 09:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nyelvre alapozva, mindegy milyen nyelvrol van szo, nem fogsz tudni elhelyezkedni. Esetleg probalkozhatsz idegenvezetessel, de ahhoz is el kell sajatitani egy szakmat (engedely nelkul idegenvezeto sem lehetsz).
2015. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Magyar nyelvész volnék

bölcsész...

2015. máj. 16. 09:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van esélyed. Call centerben simán dolgozhatsz.
2015. máj. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Az egy igen jo palyavalasztas volt... Amikor elkezdted, milyen elkepzeleseid voltak az eletrol? Vagy csak az tunt a legkonnyebb szaknak, kit erdekel mi lesz 5 ev mulva?


Ringathatnalak illuziokba, de inkabb nem: konkretan piackeptelen vagy, minden szempontbol. Tanulj valami szakmat, mert a mostani diplomad sz*rt nem er a munkaeropiacon. Kemeny szavak ezek, biztos meg is kapom erte a 0%-ot, de a realitas az, hogy semmire nem fogsz menni, ha nem ertesz valami hasznoshoz.

2015. máj. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy aki a munkaerőpiaci értekre hivatkozik, az hibásan azt gondolja, hogy csupán alkalmazottként lehet dolgozni az életben. Ezzel szemben van olyan életpálya-lehetőség is, ahol egyetlen fanyalgó HR-es igényeinek sem kell megfelelni. Szóval aki direkt úgy tanul, hogy később el tudja adni magát a munkapiacon, az jól fizetett rabszolga lesz.
2015. máj. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sajnos már tisztába vagyok ezekkel és igen, mikor tanultam nem tudtam h ennyire nehéz lesz. 24 évesen főleg értékes tapasztalat hiányával

Remélem megéri meg jelentkezni legalább keresztfelevesre..

2015. máj. 16. 10:46
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

" Szóval aki direkt úgy tanul, hogy

később el tudja adni magát a

munkapiacon, az jól fizetett

rabszolga lesz."


Egy közgazdász diplomával vállalkozni is könnyebb. De alkalmazottként is jól fizet.

2015. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!