Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy írjam egy motivációs...

Hogy írjam egy motivációs levélbe pozitívumként azt megfogalmazva, hogy egyedül szeretek dolgozni? Részl. Lentebb

Figyelt kérdés

van egy ismerős aki több céget ismer, különböző munkakörökben lenne lehetőségem dolgozni ami illik a habitusomhoz, önéletrajzhoz.


meg kellene fogalmaznom hogy mégis milyen területeket érzek rám szabottnak, miben tudnék érvényesülni és hasznos lenni.


többféle területeken is sikereket értem már el.

(pl régen varrtam, fődíjakat nyertek a ruháim, majd manökeneket tanítottam be több cég felkérésére, vagy voltam üzletvezető is, folyamatosan dupláztam a korábbi árbevételüket, voltam pénzügyi vezető ahol én voltam a HR-s, a könyvelő, a tolmács, az ellenőr, a számlázó, a kapcsolattartó, a termelésfigylő, magyarán minden egyben.)

mindegyik helyen a főnökség jó szemmel nézett rám, sok helyre várnak vissza)


viszont vannak területek, ahol én voltam az utolsó, csak mert kicsináltak a kollégák, nem tudtam érvényesülni, pláne a főnök is pikkelt rám, stb.


ez utóbbit szeretném elkerüni azzal hogy valahogy megfogalmazom hogy olyan csapatmunka féle munkaköröket hanyagoljuk, örülnék ha lenne egy egyszemélyes irodám és helo...


2015. máj. 20. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:

"Erősségem az önálló munkavégzés."


Egyébként ha elolvastál volna néhány állásajánlatot, akkor tudnád, hogy ez az egyik bullshit, amit állandóan elsütnek. Körülbelül ugyanakkora banális ostoba közhely, mint a "fiatalos csapatunkba", a "jó csapatjátékos", a "kihívások", a "versenyképes jövedelem" és a többi egybites HR-es állatság.

2015. máj. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

erre pont gondoltam

és elhiheted rengeteg állásjánlatot olvasok, jelentkezem.


csak az ismerős részletesebben várja, mert mint munkaerőt nem ismer

2015. máj. 20. 08:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Most válaszoltam a másik kérdésedre is, amit ezzel kapcsolatban kitettél.


Érdekes egy ember lehetsz- mindenben profi, sikeres, tökéletes, csak éppen mindenhol csúnya, gonosz kollegák vannak. :)


A kérdésre válaszolva kb. ilyesmit írnék:

"önálló munkavégzésre képes és motivált vagyok" vagy "nagy monotonitástűrés jellemez" vagy "képes vagyok a ...folymatokat (pl. eladás, pénzügyi jelentések stb. amire pályázol) önállóan, szakértőként, a folyamat elejétől a végéig ellátni" vagy hasonlók

2015. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi



igazából csak ott vagyok sikeres ahol nincsenek kollégák magyarán


egy cég összes feladatát eltudom végezni igazából(persze kivéve a termelést, termelés irányítását, ha gyártócégről van szó, viszont ellenőrizni tudom, pl ne gyártsunk le tévedésből millios értékű árukészletet, ha egyszer az már ki volt szállítva-csak mert majdnem előfordult ilyen, én vettem csak észre..)

2015. máj. 20. 11:15
 5/7 A kérdező kommentje:

de pl dolgoztam már a vízügynél is, lakossági ügyfelesként, ahányszor jött a főnök, annyiszor ugráltak hozzám a kollegák beleszólni a munkámba, mintha nem tudnám, csak hogy a főnök azt lássa...


meg sorolhatnám :(

2015. máj. 20. 11:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszemélyes irodája csak a top managernek van.

Csapatmunka meg szerintem nem létezik. Mondogatják mindenhol, de általában azt jelenti, hogy a béna, lassú ember munkáját megcsinálják a többiek. Ezt ki lehet úgy játszani, hogy épp pont időben végzel mindennel, ne lássák, hogy te vagy az, aki unatkozik. Ha meg ülnek körülötted, hát Istenem, fordulj a képernyő felé, és dolgozz, nem kell beszélgetni.

2015. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, remélem összejön valami, ahova nem rettegve kell bejárnom nap mint nap, hanem örömmel és ugrabugrálva
2015. máj. 20. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!