Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy ilyen dolog alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen dolog alapján kezdjek el gyanakodni?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem össze a barátommal, de eddig mindig nálam találkoztunk, mert ő kisvárosban lakik én meg Budapesten és itt több dolgot lehet csinálni. Tehát én még nála nem jártam.

Szoktunk néha egymásnak képeket küldözgetni magunkról és az egyik képen feltűnt, hogy a kádon ilyen kis mosdószivacska, vagy mi a frász van...

Ilyesmi:

[link]

Három darab, lila meg narancssárga meg sárga.

Hát, itt kicsit megakadt a szemem, mert nem gondoltam volna, hogy férfi használ ilyet...

És még sosem jártam nála...

Sajnos elkezdtem kombinálni. Szerintetek lehet, hogy csak valami másodbarátnő vagyok és van egy barátnője közben?

22 évesek vagyunk.


2015. máj. 19. 11:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én gyanakodnék. Arra, hogy szokott tisztálkodni, vagy az anyja, vagy a testvére(i) szoktak.
2015. máj. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta, egy sráccal élnek együtt albérletben
2015. máj. 19. 11:48
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van, imádom.


22/f

2015. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Interferencia ***** válasza:
100%
Férfi miért ne használhatna ilyet? :D Régen nekem is volt, bírtam; tényleg talán veszek is egyet.
2015. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de nagyon gyerekes a gondolkodásod... Egy szivacsra gyanakodni? Az én exem is ilyennel fürdőtt,mert erre ha kevés tüsfürdőt teszel akkor tovább habzik és nem fogy annyira... -.- Csak így felvilágosításképpen :) + Honnan tudod, h nem lakótársához jár-e fel egy csaj?! Ha már csajra gyanakodunk...
2015. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
3.: komolyan? Azt hittem, ilyesmit a férfiak nem használnak :) De akkor ezek szerint csak én vagyok üldözési mániás és egy kissé bolond Columbo gazdateste...
2015. máj. 19. 11:58
 7/17 A kérdező kommentje:

5. igazad van, az valamiért eszembe sem jutott, hogy a lakótársának is lehet barátnője :))

Most kicsit megkönnyebbültem, köszi a válaszaitokat.

Még jó, hogy nem tőle kérdeztem meg, a végén még elüldözöm a hülyeségemmel :(

2015. máj. 19. 11:59
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A férjem is ilyet használ. Jól le tudod dörgölni vele magad.
2015. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt a férfiak nem is mosakodnak... Jajj anyukám :D
2015. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Attól hogy színes fűrdő szivacsot használnak nem jellenti azt hogy egy nőci van a képben.Akkor kezd ilyeneken aggyalni ha pl. felveted neki hogy szeretnéd személyesen látni hogy hol él ,milyen kivároskában lakik.Netán nagyon hárít,oh te úgysem éreznéd magad ott jól,semi kikapcsolódás nincs meg ilyenek valószínű hogy vaj van a füllebmögött.
2015. máj. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!