Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a szokás állásinterjú után?

Mi a szokás állásinterjú után?

Figyelt kérdés
Egykörös interjú volt gyógyszeriparban (diplomás munka normális juttatásokkal). Az ilyen interjú után csak annak szolnak aki nyert vagy legalább veszik a fáradságot és a többieknek is küldenek egy sablon szöveget. Azt mondták két héten belül értesítenek. Már letelt a két hét de még a sablon lerázó szöveg sem jött. Azt gondolom hogy nem nyertem, de még arra sem veszik a fáradságot hogy elküldjenek a francba?
2015. jún. 3. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Sok cég leszarja, jobb, ha hozzászoksz.
2015. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

"Mi a szokás állásinterjú után?"


még el sem olvastam a kiegészítő szöveget már ezek voltak a fejemben: "majd értesítünk/majd jelentkezünk" , "köszönjük/köszi", "köszi majd hívlak/hívunk , csáó/viszlát"

ha az interjú végén konkrétum nem hangzik el az értesítés időpontjával vagy egyéb lényegesnek tekinthető dologgal kapcsolatban vagy gyanúsan sok idő eltelik úgy,hogy nem értesítenek valószínűleg nem te vagy az ember akire vágynak.

A lényeg,hogy mikor kilépsz egy interjúról összegezd fejben a dolgokat,ha bizonytalan dolgokat vélsz felfedezni abban amit elmondtak neked vagy abban amit te reagáltál , szinte biztos lehetsz,hogy még keresni fognak mást is az állásra. Nos?

2015. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mivel a válogatás két napon keresztül tartott így előttem is és utánam is voltak még. Az hangzott el hogy két hét múlva értesítünk.
2015. jún. 3. 16:32
 4/9 anonim ***** válasza:

hidd el érezhető az interjúztatókon,ha te vagy az emberük

ne is rágódj rajta,ha ez most nem jött össze, nem dől össze a világ,diplomád van fel a fejjel , nekem érettségim + 2 szakmám van és szeptembertől remélhetőleg felsőfokú tanulmányaim lesznek, nem szoktam túl tolni a lehetőségeimen azzal,hogy irreális helyekre adom be a jelentkezésem,mégis kikosaraztak csomószor.

2015. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

" hidd el érezhető az

interjúztatókon,ha te vagy az

emberük"


Nem érezhető. Semmit nem éreztem se a jelenlegi se az előtte lévő munkám állásinterjuja után. Később hívtak telefonon, hogy felvettek.


Aztán volt egy ahol nagyon úgy éreztem, hogy jók az esélyek bár túlzottan nem tetszett, féltem is picit, hogy tuti felvesznek. :-)

Végül szerencsére nem vettek fel és kaptam máshol jobbat, ahol ugye semmit se sejtettem interju utan.

2015. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érezhető. Én többször jöttem úgy ki interjúról, hogy tuti biztos felvesznek. De még egy e-mailt sem írtak. Jobb, ha hozzászoksz. Én inkább azon lepődök meg, ha egyáltalán értesítenek. Az a ritkább.
2015. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem mindig volt 1 érzésem interjúk után,hogy mikor nem vesznek fel, mintha az az ajtó úgy örökre becsukódott volna mögöttem.

mondjuk az első kudarcos interjúm után alaposan beletúrtam magam ebbe a témába és elég sok dologra feltudtam készülni/figyelni

2015. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, azt az ember érzi, ha az interjú nem sikerült jól.

De attól, hogy jól sikerült, még közel sem biztos, hogy téged választanak. Lehet, hogy másoknak is jól sikerült, vagy akadt egy belsős jelentkező/ismerős, vagy visszamondták a keresést. Ezek mind előfordulhatnak, és ezt te nem érzed az interjún.

2015. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igazából ha jól sikerült ,ha nem én mindig ezt éreztem 80%-ban jött is a megérzésem ezekben az esetekben :D
2015. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!