Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen kilátásaim vannak?

Milyen kilátásaim vannak?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem közgazdasági szakközépben, de idén nem jelentkeztem felsőoktatásba, mert úgy éreztem nem lett volna bennem elég, hogy összeszedjem a pontokat. Most maradok két évig OKJ-s szakképzésen, pénzügyi számviteli ügyintéző, nyáron csinálok nyelvvizsgát és jövőre szeretnék egy emelt érettségit is, valamint a szakképzésért is jár pont, így szeretném megpróbálni két év múlva az egyetemet, gazdálkodás és menedzsment, vagy kereskedelem és marketing, esetleg humán erőforrásra. Ha mégsem jönne össze az egyetem, elvégeznék egy mérlegképes könyvelői tanfolyamot.

Úgy gondolom, hogy jó kompetenciáim vannak, gyorsan tanulok, pontosan, precízen végzem amit rám bíznak, rendelkezem számítógépes ismeretekkel, beszélek angolul (bár nem anyanyelvi szinten, de meg tudom értetni magam, szeretném fejleszteni a tudásom), könnyen beilleszkedem egy társaságba. Mindezek ellenére tele vagyok kétségekkel. Először is, hogy felvesznek-e egyetemre. A könyvelő munka nem tűnik rossznak, de olyan ember vagyok, aki nem feltétlenül viselné el a monotonitást éveken keresztül, szóval attól azért tartok.


2015. jún. 15. 19:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!