Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen kilátásaim vannak?

Milyen kilátásaim vannak?

Figyelt kérdés

Folyamatosan keresem a munkát gyakorlatilag napi 4-5 önéletrajzot elküldök.Nem csak a szakmámban keresgélek,hanem bármire beadom amit úgy gondolok el tudnék végezni.De már érlelődik bennem az az elkeserítő gondolat,hogyha fel is vesznek valahova (HA,egyáltalán) havi 70-90-100 ezerért,azzal mire fogok menni? Ne értsetek félre,én eddig is dolgoztam suli mellett és minden pénz nagyon jól jön,de hosszútávon nem nagyon látom a jövőmet,lennének ilyen igényeim,mint szerintem minden embernek,hogy legyen hol laknom és legyen mit ennem mert a szüleim nem fognak és nem is várom el tőlük,hogy 40 éves koromig eltartsanak.Bp-n lakok,a barátommal egy albérletre elég lenne a kettőnk fizetése,de mire megyünk havi 10-20 ezer megspórolt pénzzel,őszintén?

Eü.-s végzettségem van+felsőfokú angol nyelvvizsga és a kutyának sem kellek

Igaz,hogy tudtam mikor szakmát választottam,hogy nem ebből fogok meggazdagodni,de azt hittem legalább egy biztos állásom lesz..:S



Egyrészt jó volt kipanaszkodni magam,másrészt abban kérem a segítséget,hogy mégis mit érdemes tanulni,vagy mit ronthatok el mert már nagyon elegem van.


2012. júl. 11. 03:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos, én a felsőfokú nyelvvizsgáddal ilyen körülmények között egy másodpercet nem haboznék. Te se tedd! Jó utat!
2012. júl. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eü-végzettséggel, felsőfokú angol nyelvvizsgával Angliában, Írországban, az USA-ban, Kanadában azonnal el tudnál helyezkedni, és nagyon jól meg tudnál élni!!!...
2012. júl. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ügyes vagy Magyarországon is jól tudsz élni, de mindenképpen számít, hogy a barátod mennyit keres. Azt is gondolod meg hogy ha itthon maradsz akarsz-e gyereket, mert ha van már 2-3 és utána mész el dolgozni elég komoly adókedvezmények vannak. Szerintem Magyarországon akkor érdemes maradnod, ha tervezel a közeljövőben gyereket, mert ha nem akkor inkább külföld pár évre kimenni.
2012. júl. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért ne rohanjunk ennyire előre - nagyon nem mindegy, hogy az EÜ végzettség mit takar. OKJ-s ápoló külföldön sem lesz milliomos...
2012. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én nem akarok milliomos lenni,csak valami tisztességes fizetést. És ahhoz,hogy kimenjek valahova kellene egy kezdőtőke,szóval ezért küldözgetem el mindenhova..

A végzettségem OKJ-s,de nem tanfolyam hanem 2 évig jártam suliba ,ebből 1 évet kórházakban töltöttem gyakorlaton.Akit érdekel leírom privátban pontosan mi az.

A barátom fizetése 100 alatt van, gyereket kb 8-10 év múlva szeretnék. Nem idegenkedem külföldi állásoktól sem,de nem úgy állok hozzá,hogy ott majd csak ülök a valagamon és tömik a zsebem pénzzel

2012. júl. 11. 12:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagy még egy saját vállalkozáson gondolkodtam,de ehhez szintén kellene egy kezdőtőke
2012. júl. 11. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!