Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 3 vagy 4 nyelv felsőfokú...

3 vagy 4 nyelv felsőfokú ismeretével milyen esélyeim lennének külföldön elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nyelvekkel munkát találni, és nem recepciósnak vagy pizzafutárnak.

Angol, német, francia és még egy nyelv.

Milyen lehetőségek vannak?

Sajnos szinte csak a nyelvekben vagyok jó! Vagyis töriből is és magyarból is, de jogra nem akarok menni, mert mindenképpen külföldön akarok majd élni...



2015. jún. 20. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem 2 nyelv ismerete magas szinten teljesen elegendő, nem szoktak még a multik sem többet kérni. Inkább a két nyelv mellé tanulj egy szakmát, amiben el tudod képzelni magad a későbbiekben, akár külföldön
2015. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell más szakma ha nyelvekben jó vagy. Minél több annál jobb. Az EU mindent minden hivatalos EU nyelvre fordíttat. Iszonyatos pénzek mennek el fordításra.
2015. jún. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha fordító szeretnél lenni, akkor simán jó.

egyéb munkáknál hátrányban vagy az anyanyelvi lakosokkal szemben, akik még 3 nyelvet beszélnek, hiszen neked egyik sem anyanyelved, a magyar meg keveseket érdekel.

szóval legyél fordító. :)

2015. jún. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!