Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kamionosok! Mennyit kerestek,...

Kamionosok! Mennyit kerestek, és milyen cégnél?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:

3-4 hét unió,2 nap otthon.24ft/km

sajnos pár hónapja csak7-8 ezer km van.

tavaly elött még 27 ft/km volt és minden kint töltött hétvége 10 ezer ft.azután tavaly januárban bejelentették válság van,csak 22 ft/km.egy évet bírjunk ki.közben emeltek 2 ft/km.semmi nem változott.Huncargo.

de legalább fizet rendesen,semmit nem von le,és megértik ha baj van.valamint haza hoznak ha mondják.

te?

ez a kérdés engem is érdekel.

2010. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

14 vagyok. Apám kamionos volt a Waberer's nél. (egy rémálom cég,nehogy odamenjetek dolgozni). Egy csomó lóvét lefogtak tőle,(pl üzemanagy túlfogyasztás stb..) nem is kis pénzeket(70-80 ezreket). Keresett egy hóban kb 130 kilót,úgy hogy kintvan 3-4-5-6 hétig külföldön,és csak két nap látja a családját. A vezetőség egy rakat sz@rt sem ér,mindegyik kiveszi a pénzből a sajátját,a szerencsétlen dolgozónak,aki meg is dolgozik a pénzéért,annak meg löknek vmit és kész. Most egy Global-EAST nevű cégnél van,az az sem jobb. Egy olyan cég,ami még most indul befele,kb 3 hete van ott,de még 3000km-e sincs. Azt mondta,ha a fizu sz@r lesz,otthagyja a céget,keres másikat,már most is azt csinálja.


Röviden: Kamionosként ma már nem él meg az ember....

2010. márc. 2. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
ismerem a waberer's-t.nem kell bemutatni.a huncargo nagyon korrekt cég.szerintem a legjobb.itt.még ha keveset is fizet.de becsületes.
2010. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha keveset fizet,akkor lényegtelen.
2010. márc. 2. 18:37
 5/8 anonim ***** válasza:
keveset fizet,de becsületesen.180-240 ezer.ez biztos minden hónapban.ami manapság nagy szó!magyarországon még mindig ez a legjobban fizető cég.
2010. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Havi 3000-3500 euró.Fercam.
2010. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A waberers csak gyakorolni jó. Én kemény 3 napot dolgoztam ott :D
2010. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Reining :) Holland cég..vagy Ronix..kissé szar a Ronix,de nem szarabb mint a Waberers(Hungaro camion) :D
2011. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!