Diákmunka help! (? )

Figyelt kérdés
X. kerületben van? Tudom, van pár ilyen kérdés, de megnéztem google-n és nem találtam ebbe a kerületbe (hosszútávra) állást, csak alkalmi munkát, azt meg nem akarok. Kéne egy olyan, ami nem alkalmi és nem fizikai. Csak ál végzettségm van, 17f. Középfok angol. Tudtok mondani ilyen állást? Köszi!

2015. jún. 29. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el diákszövetkezetbe, azt meg nehogy elvárd már, hogy kb. házhoz menjen a munka, csak képes buszra ülni és arrébb zötyögni pár kerültet, mint kb. minden dolgozó ember...
2015. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lássuk csak, 17 éves vagy, 0 végzettséggel, 0 tapasztalattal, de kéne egy hosszútávú, szellemi munka, úgy, hogy a kerületet nem szeretnéd elhagyni. Először felb***am az agyam, hogy ilyen emberek léteznek, de inkább csak sajnállak, mert ezzel a hozzáállással nehéz lesz az életed.
2015. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2: Van nyelvtudásom. Úgy hosszútávú, hogy nyárra, ne mindig napról napra böngésszem az ajánlatokat. Én sajnállak, hogy ezt el kell neked magyarázni.
2015. jún. 29. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:
A középfokú angollal leginkább kitörölheted, annyit ér.
2015. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most mindenkit lenézel, akinek nincs felsőfokúja? 17 évesen neked milyen végzettséged volt?
2015. jún. 29. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Én még 20-21 évesen is fogtam magam, és elmentem a Tescoba pénztárosban, amellett, hogy egyetemre jártam. És nem is laktam Budapesten, a 10 km-es körzetben nem is volt Tesco. De kellett a pénz.

Ne haragudj, de 17 évesen ne várj olyan munkát, ami kielégíti a fenti igényeidet. Agyf***t kapok attól a gondolkodásmódtól, hogy valaki a kerületet sem képes elhagyni, meg fizikai munka közelébe sem megy...

Most már nekem sem kell nagyon elmennem itthonról, csak hobbiból járok be az irodába, 100% szellemi munka, és viszonylag jól is keresek vele, de az ember ne várja ezt fiatalon, tudás nélkül.

2015. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert ez egy csöves kerület nyomornegyed volt régen (most is az) és itt az egész kerületben nincs 1 állás se. Csak a belvárosban. Ezt muszáj volt leírnom. Utálok 30 perceket utazni, amiért pénzt sem kapok. Te mit dolgozol irodai munkában? (csak érdekel)
2015. jún. 29. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!