Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te örülnél egy ilyen munkahely...

Te örülnél egy ilyen munkahelynek?

Figyelt kérdés

Adott egy induló cég, 30 fő alatti létszámmal. Nem megy a termelés, nem is tudni, hogy mikor fog beindulni.

Irodai munkát végzel, a napi 8 órád nincs kitöltve. Sokszor napi 1 órányi munkád sincs. Telefon napokig nem csörög, e-mailt akkor kapsz, ha válaszolnak egy kérdésedre.

A dolgozók már kezdenek egymás idegeire menni, mivel nincs munka, napi 8,5 órában egymást lesik, vergődnek, beszélgetni sincs már miről, inkább a piszkálódás, rosszindulat a jellemző.

A nap végére úgy érzed magad, mint a mosott sz@r, pedig semmihasznosat nem csináltál.

Korlátlanul netezhetsz, jöhetsz-mehetsz, de nincs hova, max. a konyháig, ahol ugyanúgy csak ülsz bambán.

Ez egy jó munkahely?


2015. júl. 1. 15:17
 1/8 anonim válasza:
72%
Ha garantálva van a fizetés, akkor akár még jó is lehet. Mondjuk belehetne vinni egy könyvet, vagy valamit, legalább a hasznára válhat az embernek.
2015. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor lehet munkaidőben tanulni valamit, szerintem használd ki.
2015. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Álommunka :)

Telefonálj a barátnőkkel vagy barátokkal, olvass, nettez vagy tévézz. Esetleg csinálj plussz munkát...

Légy kreatív találj ki valamit ! :) :D

2015. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Miért nem találod fel magad? Van laptopod? Ha igen, akkor:


- nézzél filmeket/sorozatokat

- játszál a gépen

- tanulj: Például valami nyelvet, esetleg nem szerettél volna soha levelezőn egyetemet végezni? Mert itt az alkalom, hogy elkezd!

2015. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem. Semmit sem utálok jobban a tétlenségnél és a felesleges időtöltésnél. Csak azért semmi értelme benn ülni, hogy teljen a munkaidő.

Inkább akkor menjünk el korábban, és máskor meg, amikor van munka, ledolgozzuk azt az időt is. Én mindig így voltam.

Dolgoztam simán, egy szó (és minden külön fizetés meg pótlék) nélkül 14 órákat is - hónapokon át -, de ha nem volt feladat, úgy léptem le akár délben már, mint a sicc. Szerencsére megtehettem, mert a főnökömet csak az érdekelte, hogy a feladat el legyen látva, így se pro se kontra a munkaidő nem érdekelte. (Tehát az sem, ha 14 óráznom kellett, annyi feladat volt.)

Most, hogy önállóan dolgozom, szintén így csinálom: akkor és annyit dolgozom, amennyit a munka megkövetel.

2015. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

És fizetnek legalább 110-150e-et nettóban?


Ha igen, akkor már jelentkezem is hozzátok!

2015. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
8 óra semmittevésért pénzt kapsz? Ne röhögtess, hol kell jelentkezni? :D
2015. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha be vagy jelentve és fizetnek is, akkor én még maradnék. Könyv, képezném magam stb.

Elhiszem hogy rossz érzés lehet ha nem tudod kihasználni a tudásod és energiád, bár én egy éve szenvedek hogy adminisztratív melót végezhessek. Szóval ezért is mondom azt, hogy ha jók a feltételek várd ki. Lehet a te háttereddel más megoldás jobb lenne.

2015. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!