Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszélnétek a volt párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélnétek a volt párotokkal?

Figyelt kérdés
Már vagy fél éve szakítottunk a bnőmmel és hát miattam elég haragban szakítottunk(mondtam rá elég durva dolgokat stb de így legalább könyebbvolt elfelejtenem) és azóta egyáltalán nembeszéltünk de néha jólenne pár szót hogy mivan vele stb stb.. Ha ilyen helyzetben lennétek ti írnátok neki ezmiatt vagy hagynátok?
2010. ápr. 11. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen, de én csak azért dumálok az ex csajommal, hogy meg tudjam szexelni-.
2010. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
hááát, magamból kiindulva nem lenne hozzád túl sok kedvem. Ha letisztázod, h nem akarsz tőle semmit (és így is viselkedsz) akkor egész sok eséllyel indulsz a beszélgetés felé.
2010. ápr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
írnék neki.szülinap vagy névnap pl jó alkalom
2010. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy miért vagy rá kiváncsi? Éld az életed. Ha valami nyomós okod lenne beszélni vele akkor azt mondanám tedd meg, de kit érdekel hogy mi van vele? Már nem jársz vele nem? Tök felesleges ilyen semmiségekről beszélni.
2010. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én is exárnnyékban élek, szerintem hagyd békén ..
2010. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát úgylett vége hogy maradjunk jóban stb aztán egy utolsót akartam még vele találkozni de csak találgatott meg rögtön összejött mással aki szerintem már akkoris volt amikor még velem volt stb stb aztán jól felb*szta az agyam jól elküldtem a... törültem mindenhonnan stb stb és vége,viszont utána mintha teljesen elfelejtettem volna az előttelévő 3hét elég szenvedés volt... Nemtudom miért de kiváncsi vagyok mivan azóta vele stb stb de érdekes lenne szerintem ha írnék neki..
2010. ápr. 11. 23:09
 7/14 A kérdező kommentje:
Amugy igaz hogy már nemjárok vele.. viszont az a 1,5év az nemcsak úgy hopp és mintha nem is lenne... szóval azért maga mint ember hiányzik mint pl egy haver vagy ilyen
2010. ápr. 11. 23:11
 8/14 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben vagyok. A barátommal 3 év után szakítottunk, és ő isten tudja miért, de még akkor sem szól hozzám, ha találkozunk véletlenül. Fogalmam sincs mi van vele, csak morzsákat tudok innen-onnan, pedig mi nem haraggal váltunk el.

Szerintem ez normális, hogy kíváncsi vagy rá, hogy mi van vele, hiszen a mindennapjaid része volt és furcsa, hogy semmit nem tudsz most róla, rossz érzés.

Viszont ha keresed, akkor azt lehet, hogy félre fogja érteni. Én is félreérteném, hogyha a volt pasim keresne, azt hinném, hogy újra akarja kezdeni...

Szerintem nemigazán működhet ez a barátok maradunk dolog.

2010. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze jól lehordtad őt aztán még legyeteket haverok? Na tudod mit...
2010. ápr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom mitérthetne félre úgyváltunk egy hogy kétlem hogy ezt gondolná. Jól lehordtam igaz de volt benne olyan amit megérdemelt mert néha úgyírt mintha bennelenne abba hogy megpróbáljuk máskor meg semmi stb stb szóval csak jól sz*patott aztán mikor sík ideg voltam akkor mondtam mindent sok olyat is ami neki nagyonsz*rul esett de nekem annál jobbvolt.... szóval ezt a részt vehetjük úgy hogy semleges mert ő is ugyanolyan hibás volt mint én. Ez a barátok dolog szerintem sem működhet nem is akarok vele annyira jóbanlenne hogy ide oda járkáljunk stb csak néha dumálni mivan vele meg ilyek
2010. ápr. 11. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!