Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most mértem meg magam.79 kiló...

Htj0ker kérdése:

Most mértem meg magam.79 kiló mit tegyek? Pls. Help :c Többi lent

Figyelt kérdés
szóval 14 éves vagyok 182 centi és ahogy most mértem este (tudom h reggel kell) 79 kiló vagyok.tehát már ideje lenne még nem is az hogy leadni hanem izmot ,,készíteni'' belőle. mit ajánlottok mit csináljak itthon gyakorlatot ami mindenben megmozgat és segíti mondjuk kockásodni a hasam is?

2013. febr. 19. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Először izmot kell felszedni.Ha a tömeg megvan,akkor lehet fogyni..

Konditerem lenne a legjobb,megfelelő étrenddel.

2013. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyszerre nem lehet zsírt leadni és izmot felszedni !

Először ,ha soknak érzed magad akkor adj le pár kg-t diétával,majd tömegelj!

Bár a magasságodhoz viszonyítva szerintem nem kéne diétáznod....Pont jó ez Igy ! :)

2013. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hájból nem lehet izmot készíteni. Le kell adni a zsírt szálkásító étrenddel+aerob/kardió edzéssel, ezután tömegnövelő étrenddel izmot építeni(bár fordítva értelmesebb lenne) A kockás has alacsony testzsírnál látszik, tehát ahhoz muszáj diétázni. A Fegyencedzés című könyvet töltsd le, abban van edzésterv, és lehet izmosodni egy bizonyos mértékig(megfelelő étrenddel persze)
2013. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mert igazából az első 3-4 kilótól nem lenne nehéz megszabadulnom... de utána kezdene már lelassúlni a dolog viszont inkább izmosodni akarok szóval akkor edzek és ennyi? :D mellette megfelelő étrenddel
2013. febr. 19. 20:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta és pl fegyencedzés.
2013. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a fegyencedzés nekem régen meg volt csak aztán haveromnál maradt és nem találja deee emlékszem szinte mindenre viszont nekem a diétával lenne bajom össze állítani valami kis segítség?
2013. febr. 19. 20:04
 7/12 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]

2013. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem. szerintem így már sikerülni fog. viszont ami engem leginkább zavar az az ,,úszógumim'' attól hogy tudnék nyárra megszabadulni?
2013. febr. 19. 20:18
 9/12 anonim ***** válasza:

"Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]

2013. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 YourDestiny ***** válasza:

Mivel egy adott területről nem tudsz felesleget leadni, szálkásító diétával :)

Helyi zsírégetés nincs. Mindenhonnan fogyni kell. A rossz hír az, hogy ha olyan fajta van, akkor az úszógumi fog utoljára eltűnni.

2013. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!