Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka az ahová biztosan...

Milyen munka az ahová biztosan felvennének?

Figyelt kérdés
Van 2 db közgazdász diplomám egy vidéki egyetemről (de az egyik legjobb vidéki egyetemről). Már tizen nem tudom hány állásinterjúm volt 5 különböző városba, mégse vettek fel sehova, csak 1 helyre, de ott végül ügy döntött a vezetőség, hogy inkább nem vesznek fel senkit. Még az angolt se tesztelték a legtöbb helyen, így arra se tudom fogni. Pedig nem is szoktam csinálni az interjúkon semmi extrát :/

2015. júl. 8. 08:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
86%
Manapság nincs olyan, hogy biztos...
2015. júl. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
25%
Miért van 2 közgazdász diplomád?
2015. júl. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
#2: alapképzés + mesterképzés
2015. júl. 8. 09:01
 4/37 anonim ***** válasza:
73%
Nem bántásból, de messze nem érdekli egyik céget sem, hogy te melyik vidéki egyetemen diplomáztál. Ahogy azt sem nézik, hogy milyen eredménnyel. Csak az fontos, hogy tudod-e igazolni papírokkal, hogy tényleg X.Y diplomás vagy. Közgazdász diplomára nem lehet azt mondani, hogy "büfészak" de azt el lehet mondani, hogy "telített szakma" Túl sok közgazdász van. (nővérem is is közgazdász diplomás) Ha nincs munkatapasztalatod, akkor valószínű, hogy az a gond. Munkát előbb-utóbb találni fogsz csak sok helyre kell jelentkezned.
2015. júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
61%

Nem két diplomád van, hanem egy! Közgazdász. Mindegy is. Egyéb? nyelvtudás? Gyakorlat?...stb...

Igaza van a 4-esnek, telített a pálya. Az ismeretségi körömben pl. minden második ember közgazdász, vagy az lesz. Valami pluszt fel tudsz mutatni?

2015. júl. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
#5: Pluszt? Nem.
2015. júl. 8. 09:14
 7/37 anonim ***** válasza:
58%

"alapképzés + mesterképzés"


Ó, koma, én sem vennélek fel ennyi ésszel.


MI az a diploma? Pénzügy-számvitel? Alkalmazott közgazdaságtan? Gazdaságelemzés? MI?

2015. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
38%

Milyen közgazdász:

-Pénzügy számvitel

-Gazdasági elemző

-Gazd.menedzsment

-Alk.közgáz

?

Hány nyelven beszélsz folyékonyan?Gyakorlatod hány év?


Szerintem közgáz diploma mérnökivel együtt ami ér valamit,külön nem annyira,csak ami erős matekos azok jók.

Big4-t mért nem próbálod ki?

2015. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Gazdmen, a mesterképzést inkább nem reklámoznám itt. 1 nyelvet beszélek, 0 év gyakorlatom van.
2015. júl. 8. 11:12
 10/37 anonim ***** válasza:
51%

Öreg hiba volt,pénzügy számvitel kellett volna vagy gazdasági elemző.

Gazd.medzs nem jó max másoddiplomának,0 év gyakorlat a legnagyobb hiba amit elkövethettél,miért nem dolgoztál egyetem alatt is?

Itt jön ki most sajnos,én még BSc-t nem végeztem proginfen de konkrétan naponta hívogatnak új meló ügyében diplomát egyszer nem kérték viszont gyakorlatot hol voltam mit csináltam.Válthatunk angolra,mindig mondom végre már használhatom az angolt.És egyből kikerekedik a szemük.

2015. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!