Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka az ahová biztosan...

Milyen munka az ahová biztosan felvennének?

Figyelt kérdés
Van 2 db közgazdász diplomám egy vidéki egyetemről (de az egyik legjobb vidéki egyetemről). Már tizen nem tudom hány állásinterjúm volt 5 különböző városba, mégse vettek fel sehova, csak 1 helyre, de ott végül ügy döntött a vezetőség, hogy inkább nem vesznek fel senkit. Még az angolt se tesztelték a legtöbb helyen, így arra se tudom fogni. Pedig nem is szoktam csinálni az interjúkon semmi extrát :/

2015. júl. 8. 08:27
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

"miért nem dolgoztál egyetem alatt is?"


Szerinted ha most nem tudok elhelyezkedni akkor egyetem alatt csak csettintenem kellett volna egyet és fel is vesznek?


Ne hasonlítsd az infó szakodat a közgázhoz, semmi értelme... A te szakmádba munkaerőhiány van.

2015. júl. 8. 11:29
 12/37 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon sok pénzügyes diákmeló van,rengeteget láttam,egyik ismimnek én néztem melót konkrétan,mert ő inkább bulizik még meg egyetem mondom majd ha 2ezret kell egyik zsebéből a másikba tenni akkor is ezt fogja mondani,két hét múlva már dolgozott is,és mire végzett már volt 2 év gyakorlata.Gazd.medzsen volt.
2015. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
25%

Na, csak kiderült végre, hogy gazdálkodás és menedzsment az alapszakos okleveled. Leírhattad volna, milyen mesterképzést végeztél, ez egy anonim oldal.

Pár dolog:

- gazdmen. első diplomát a BCE, BGF, esetleg BME 3-ason csinálunk

- gazdmen. önmagában nem rossz, de sokan tényleg mérnöki, vagy mérnökinfós diploma mellé, másoddiplomaként csinálják, ez esetben majdnem mindegy, hol végzed

- gazdmenen régebben lehetett választani üzleti informatika szakirányt, na az faxagányos, az ilyen vállalkozásszervező, meg e-kereskedelem, meg mittudomén milyen kamuk az nem

- meg kellene tanulni folyékonyan angolul és németül

- próbálj szerencsét Budapesten, rengeteg lehetőség van egy vidéki városhoz képest

2015. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

"Nagyon sok pénzügyes diákmeló van"


Budapesten lehet, de vidéken tuti hogy nincs.

2015. júl. 8. 11:44
 15/37 anonim ***** válasza:
33%

Pontosan ahogy utolsó mondja.

Én is akarok egy mérnök-közgazdász diplomát miután elvégzek egy mérnökinfó Msc-t ÓE-n.

Na ez már ütős lesz,gazdasági szakember plusz IT-s akkor lesz 8 év gyakorlatom plusz német felsőfok.

Csak majd válogatnom kell.

2015. júl. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
#15: a mérnökinfó alapképzés elvégzéséhez nekem minimum 6 év kellene.
2015. júl. 8. 11:49
 17/37 anonim ***** válasza:
38%

Hát ha érdekel és látsz benne esélyt miért ne.

Végezd el.

Nekem is még mire elvégzem a mérnökinfó MSc-t az lesz 2 év.

Hozzá egy mérnök-közgáz az még 2 év,plusz hozzá a német nyelv szintén 1,5 év.

De ezek ha megvannak aztán egy MBA,és karrier tuti.

2015. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
77%
Hát kérdező ha vidéken nincs akkor PEstre kell jönni,itt az élet vidéket felejtsd el,én konkrétan elmenekültem onnan,soha nem mennék vissza putriságba.
2015. júl. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
#17: Én MOST akarok munkát és nem X év múlva.
2015. júl. 8. 12:32
 20/37 anonim ***** válasza:
61%

Akkor Big4-t preóbáld:Deloitte,KPMG,Ernst & Young,JP Morgan ezek,Morgan Stanley.Oda friss diplomásokat is felvesznek.

De ezeket a képzéseket meló mellett gondoltam,nyilván,csak munka mellett.

2015. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!